Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha snüsszt árulok Instagramon...

Ha snüsszt árulok Instagramon annak lehet következménye?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a dohánytermékek Magyarországon jövedéki engedélykötelesek, ráadásul más az adózásuk is utánuk mint ha pl. egy könyvet adnál el, aminek csak úgy szimplán nincs. Ha megcsinálod a NAV-nál az engedélyezési eljárást és adózol is utána nem lesz gond, bár kétlem hogy időben és anyagilag megérné az egész.
2020. júl. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Hallottál már a trafikmutyiról? Évek óta magánkézben dohányboltok sincsenek, pedig azokat szívesen bejelentenék a NAV-nál, és adóznának. Csakhogy a kormányunk nem szereti a konkurenciát.


Szerintem az Instagramon NEM KERESKEDELMI mennyiséget ugyanúgy el lehet adni, mint más személyes holmit vagy fogyóeszközt. "Megvettem, itt áll bontatlanul, meggondoltam magam, továbbadnám."

Viszont persze webáruháznak nem fogod tudni használni, ha erre gondoltál. :D

2020. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!