Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tüdőrákom lehet? Vagy más ?

Tüdőrákom lehet? Vagy más ?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kaptam időpontot a tüdőszűrésre. Januárban volt egy tüdőtályogom. Mostanában nagyon köhögök és fáj a mellkason is egy kicsit. Fáradság. Mondjuk étvágyat van és nemis fogyok. De Néztem a tüneteket és tüdőrákra utal. Persze nem biztos. De én nagyon félek hogy talán az lehet! Nemis tudom mit csinálnák ha kiderülne. Úgy érzem pedig hogy most meg fogom szívni ha kivizsgalnak. Dohányzom is sajnos. 25 éves lány!

2020. júl. 29. 07:26
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%

A dohányzást abba kell hagyni.

Ebben az esetben teljesen feleslegesnek érzem a tüdőszűrést, 2 irányú mellkas röntgen indokolt vagy CT. Menj háziorvoshoz és ezeket a tüneteket mondd el neki,illetve keresd fel azt a szakorvost, aki megállapította a tályogot.

2020. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2020. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy számtalan más oka is lehet én 54 éves vagyok és 35 éve cigizek de én nem tüdő röntgent kértem hanem mellkas röntgent mert az alaposabb és részletes mert én köhögök. Na de még nekem is az jött ki eredménynek, hogy az egyik értékem normálérték felső határa alatt van és azon a papíron volt kb. 21 felsorolva és még egy se rossz csak nem szabad cigiznem tovább.
2020. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!