Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 hónap dohányzás után (napi...

2 hónap dohányzás után (napi 3-4 szál) mennyire nehéz leszokni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hála Istennek, hogy időben rá jöttél. Csak rajtad múlik, de szerintem 2-3 hét alatt le tudsz teljesen szokni, 1-2 hónap múlva pedig teljesen kiürül a szervezetedből.
2020. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem elhatározottság kérdése, első válaszolónak igaza van.
2020. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eldöntöd, hogy le akarsz szokni, akkor le tudsz. Szerintem ennyi dohányzással pár hét alatt leszokhatsz.

Ha volt olyan tevékenységed, amihez megszoktad a cigit (pl kávé), akkor lehet pár napig azzal is le kéne állni, de ez egyéni.

Egy biztos, azzal nem lehet leszokni, hogy néha csak 1 szálra rágyújtasz vagy ilyen h#lyeségeket használsz, hogy tapasz meg nikotin pótló. Azokkal hosszabb lesz csak a folyamat.

2020. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elszánt vagy könnyű.
2020. aug. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Á.Zoli ***** válasza:
100%

a baráti társaság tud befolyásolni.

Ez fejben dől el.

16 éve nem gyújtottam rá. előtte 13 év napi 1 doboz volt az átlagom.


Te még az elején rájöttél, itt még könnyebb

2020. aug. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Baráti társaság, ugyanmár.. Bárhova elmegyek barátaimmal, kb én vagyok az egyetlen, aki nem dohányzik. És? Azért, mert mindenki más cigizik, nem kell neked is rágyújtanod.
2020. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Á.Zoli ***** válasza:
34%
Hidd el 6-os, hogy bizonyos helyzetekben az ember meg tud gyengülni. Én nem azt szoktam mondani, hogy leszoktam, hanem hogy 16 éve nem gyújtottam rá. Aki hosszú évekig dohányzott, afölött mindig ingatag marad a léc. 😊
2020. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mobidick ***** válasza:
100%
Én évekig cigiztem. Megígértem, hogy szilveszterkor leteszem! És igen, letettem, mert az ígéret szép szó, azóta nem gyújtottam rá! Persze szükséges némi önuralom is.
2020. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Könnyen, mivel 2 hónap alatt és olyan minimális nikotin bevitellel nem alakulhatott ki komoly függőség.

Remélem azóta se gyújtottál rá. Én 13 év (napi 1/ másfél doboz) után tettem le. Ma már nagyon bánom, hogy ennyi időn át tettem ezt magammal.

2020. aug. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!