Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek vegyek iqost vagy ne?

Szerintetek vegyek iqost vagy ne?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja nem dohányzom de még mindig a dohányzáson jár az agyam. Attól félek, hogy előbb utóbb újra rágyújtanék.Inkább ezért használnám az iqost mert elvileg 90% jobb mint a sima cigi. Vélemény?

2020. aug. 11. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan az ismerőseim között szívtam az iqost aztán vissza tértek a rendes cigire, ki számolod megveszed a készüléket meg a cigit hozzá és ugyan ott vagy, nem fogsz kevesebbet szívtam ha arra rá állsz! A másik meg ha eddig ki bírtad akkor minek akarsz újra cigizni most lehet ez elektromos vagy iqos, ugyan úgy rombolod magad! Egyszer úgy is ki fogja számlázni neked ezt a szervezeted! Azt ajánlom neked tedd le végleg! Én is cigiztem 10 évig lassan egy éve már hogy leszoktam és már csak egy rossz emlék számomra a cigi semmi más!
2020. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Más anyagok szabadulnak fel, kisebb égésnél és nem lehet tudni, hogyan hat a szervezetre. Illetve, mivel nem ég, ezért mélyebbre tudod szívni. Ha lejjebb alakul ki tüdődaganat az gyógyíthatatlan lesz.
2020. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.
2020. aug. 12. 09:30
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Előttem amiket írtak az is igaz, érdemes elgondolkodnod rajta. Én nemrég vettem Iqos-t, aztán mikor 2 hét sem telt el és már másodszor akarták a hevítőt cserélni, mert rossz volt, elálltam a szerződéstől. Nem rossz, nagyon dizájnos, de sok vele a nyűg, állandóan tisztítgatni kell, vigyázni kell a pengére közben, könnyen letörhet. Képzeld el, hogy elmész nyaralni és valami történik vele, akkor ott fogsz majd szaladgálni, hogy valahol hátha ki tudják cserélni? Közben meg nem tudsz addig mit szívni, akkor meg rendes dohányt fogsz venni, szóval nem éri meg és marha drága is, a dohány bele meg nem olcsó szintén, szóval nem tudom igazán ebben a konstrukcióban mi a jó.
2020. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem én de az megoldható ha veszek egy pótkészüléket.

De a probléma az az, hogy régen dohányoztam fél évet aztán szüleim erőltetésére elszoktam de az egész család dohányzik és a társaságom is és jönnek vissza azok a ,,jó" idők a cigiről.

2020. aug. 14. 20:28
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egy iqos sosem lesz olyan, mint a sima cigi,bár alternatíva lehet. A kérdés az, hogy miért akarnál újra rászokni, valag pénzt erre költeni, nem beszélve arról, hogy azt a 10-14 slukkot, amit beleszívhatsz nem biztos, hogy elég. Pót hevítőt persze vehetsz hozzá, csak az is kb. 8000 Ft. pluszban.
2020. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!