Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit ajánlotok...

Milyen e-cigit ajánlotok kezdőknek?

Figyelt kérdés

valami kisebb fajtát szeretnék,amit könnyű kezelni.jó minőségű, olcsó...

előre is köszi



2020. aug. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
semmilyet... eleve mi az isten az, hogy kezdő e-cigis? Kezdő retardált, vagy mi?
2020. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs de nem erdekelnek az ilyen faszok
2020. aug. 18. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válaszolok én normálisan. Komolyan neme értem ezt az oldalt. Ide jött egy embert feletett egy teljesen normális kérdést, erre jön egy élettelen és rögtön beleàll. Fogadni mernék arra, hogy a válaszoló azt sem tudja konkrétan mi van az elektromos cigarettàban, mire találtàk ki, és hogy milyen elven működik, de azért leszól minden vapert.

Kedves kérdező, amennyiben leszokni szeretnél a cigarettáról (legalábbis àtszokni egy kevésbé káros formàjàra a dohányzásnak), akkor kezdd el. Ha, csak azért szeretnél elektromos cigizni, mert gimis vagy, és menő lennél vele, vagy csak mert mindenkinek Vány akkor felejtsd el, nem erre találták ki!

No, de azért válaszolok a kérdésre is: Egy teljesen kezdőnek jó lehet egy egyszerű podkészülék, könnyű, kicsi, és könnyen kezelhető. Én mindenképp porlasztós podot javaslok, például Vopoo Vinci (Ebből emlékeim szerint két fajta van, mindkettő jó lehet), vagy Smok Nord. Mindkettő faék egyszerű, és jó a gőzük/ízük is.

További tanács: Liquidet magadnak keverj, és ne vegyél mindenféle àrustól, vagy trafikból, mert a trafikban ritka silány minőségűek vannak. Az a biztos, ha magadnak rendelet alapot, és kevergetsz (ez nem nagy dolog, ne ijedj meg tőle!).

És, ha nikotinosat szeretnél szívni, akkor a napi elszívott szálakkal egyenes arányban számolj nikotin erősséget. A helyedben én nikotinsóval kezdenék, az való podba.

2020. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem értem*

feltett*

Mindenkinek van*

2020. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló,

nagyon szépen köszönöm a segítséget.

én is pod-ban gondolkodtam.

pontosabban a smok nord-ban.

kicsit nem tetszik az hogy hogyan kell feltölteni de szerintem az nem lényeg.

2020. aug. 18. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés is tükrözi a szellemi színvonalad és az értelmi képességed.
2020. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd(hú ezt de utáltam gyerekkoromban, amikor egy felnőtt így kezdte a mondatot), én rendes cigarettát szívok, 1-2 szál naponta, valamint pipázok mellé. 40 éve dohányzom, és amikor bejöttek ezek az e-cigik, akkor úgy voltam vele, hogy átállok rá, és ily módon könnyebben le tudok majd szokni. Majd egyszer csak, mint villámcsapás, belém hasított a gondolat, ki tudja mi van abban a szarban. Ugyanis a dohánytermékeknél a dohány tartalmazza a nikotint, de egy e-ciginél nem, ki tudja milyen kemikáliák vannak benne. Én nem javaslom, de tartom, hogy jogod van ahhoz, hogy azt csinálj amit szeretnél, amíg törvénybe nem ütközik.
2020. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PatrikS_2004_HuN ***** válasza:
Csa tesó en most váltottam e cigire mivel undorodok már a sima cigiről es olcso és jó ecigi szerintem a joyetech EgoPod készülék csak ajánlani tudom nez róla videót
2020. nov. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!