Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Champix tapasztalatok? Van...

Champix tapasztalatok? Van akinél bevált, leszokott vele?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, beválik. Csak nagyon durva mellékhatásai vannak. Ha semmi más nem megy akkor írasd fel.

Az első héten is már csak magamra kényszerítettem a cigit a gyógyszer mellett. Melóban kimentem a többiekkel, de nem bírtam elszívni, mindenki csodálkozott. Aztán második héttől egyáltalán nem gyújtottam rá (illetve nem bírtam már cigizni). De készülj fel fáradtságra, hasfájásra, fejfájásra, hirtelen álmosság/hányinger, ilyesmik voltak, de garantálom, hogy az összes tünet együtt nem volt olyan rossz, mintha nikotin elvonás lett volna (aki leszokóban volt az tudja milyen az). Az pont nem volt. Más igen. De megérte. Kb fél évig szedtem, hogy biztosra menjek, utána már nem, de cigire sem szoktam vissza. 1-2 alkalom volt, hogy rámjött a cigizhetnék a gyógyszer abbahagyása után, de elhessegettem és annyi, semmi komoly. Azóta se cigizek.

2020. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek ajánlani szoktam. Egyiket a másik után szívtam régebben, nem bírtam leállni. Párom sózta rám, nem hittem benne, de bejött. Vannak érdekes hatásai, de mindenképp megér egy próbát. Azt olvastam róla, hogy 47%-ban végleg leteszik a cigit ennek a gyógyszernek a használói. Szóval... Jelentősen több, mint a 4% akaraterővel. Egyébként nem csodaszer, csak tartalmaz egy olyan anyagot ami a nikotin helyére épül be. Ezért nem lesznek durva elvonási tünetek, ha szeded. Sőt, egy idő után rosszul esett a cigi, ahogy 1-es írja, én is alig bírtam szívni.
2020. aug. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két kollégám tolta. Miközben rajta voltak, csak erről tudtak beszélni és sajnáltak mindenkit, aki dohányzik. Azóta mind a ketten dohányoznak ismét. Lehet, hogy le tud hozni a cigiről ez a szer, de rendet az agyban nem tesz az ember helyett. Kombinálnám Allen Carr könyveivel - fárasztóan amerikai és önismétlő, de hasznos kiegészítő lehet leszokási kísérletben. Egy idő után úgyis újra megszépülnek a cigis emlékek, buliban, sör mellett, kávénál, stb...
2020. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!