Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eliquid keverési arány?

Eliquid keverési arány?

Figyelt kérdés
Rendeltem 15mg Cuckoo aromát,hozzá 70-30-as alaplevet,ami 12-es erősségű,mennyi alaplevet kell hozzátegyek,hogy 12es erősségű legyen a nikotintartalma a végén?Néztem már több oldalt is,nekem magas hogy x keverési aránnyal hogy számolom ki hogy mennyi nikotintartalma lesz,valaki tudna segíteni? 120milis flakonban van az aroma.

2020. aug. 30. 02:11
 1/5 A kérdező kommentje:
125mili alaplevem van,ha ez számít
2020. aug. 30. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:

A nikotin az fix, az az alaplében van

12mg/ml

A keverési arány az az aromára vonatkozik

2020. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na végre valaki,köszi:) ez ilyen shake and vape cucc,akkor gondolom tele kell hogy öntsem,azért van ekkora flakonban az aroma,és ugyanúgy 12-es lesz?
2020. szept. 6. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyat még nem használtam, de szerintem igen

De erre van a keverési arány hogy mennyi alapléhez mennyi aroma kell hogy jó legyen az íze

A nikotin tartalom minimálisan változik mert az aroma is oldva van már alaplében, ezért készül el gyorsabban, ha jól tudom .

De olvass utána van neten róla infó. Még videó is.

2020. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PatrikS_2004_HuN ***** válasza:

Veszel hozzá aromát kb 10%-ban vannak de vannak 5 vagy 7 is


Az a lenyeg ha 10% akkor 10ml

Ha 7% akkor 7ml


Pl 100ml liquidet szeretnél csinálni akkor 10ml aroma és 90ml alaple többet tudok segíteni privátban


A te eseted ben

2020. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!