Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan a érdemes porlasztót...

Honnan a érdemes porlasztót venni Joyetech eGo Aio-hoz?

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerem az e-cigis webshopokat, hogy őszinte legyek. Ahonnan a készüléket szeretném rendelni (eliq.hu) ott a hozzá tartozó porlasztó 1400 Ft (valószínűleg 1 darab) amit elég drágának tartok.

2020. aug. 31. 11:27
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Igen, ez mindig így van. Vagy az e-cigi olcsóbb és az alkatrész több, vagy fordítva, mindegy honnan rendeled, de van jó pár oldal.

Én az oxygain-ről szoktam.

2020. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tapasztalt ecigis vagyok, bár porlasztós tankokat sosem használtam. Viszont egy-két ismerősnek van, nekik mindig Aliexpressről szereztük be, vagy a Fasttech nevű weboldalról. Ott ugyanennyiért 4-5 darabot lehet venni. Akad utángyártott és eredeti is egyaránt.

2020. szept. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül keresgéltem, és bevállaltam az AliExpress-es porlasztót. Elvileg nem eredeti de teljesen jól működik. 3000-ért (szállítással együtt) vettem 10 db-ot ami teljesen korrekt :D Remélem azért viszonylag hamar kihozzák és jó lesz a minősége.

2020. szept. 2. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, a második válaszoló vagyok.Szerintem semmi probléma nem lesz vele, unokatesómnak is Aliról szereztünk az ecigijébe porlasztót, és tök jól működik vele :D. Kb 3-4 hét szállítási ideje lesz várhatólag, bár most a vírushelyzetben lehet több is sajna :/
2020. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 the nation válasza:

Aliexpress.

Sokkal olcsóbb, csak eltelhet akár 2 hónap is amíg megjön.

Sokan félnek onnan rendelni, de amit az üzletbe veszel az is Kínai.

2021. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!