Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet bármi plusz egészségkáro...

Lehet bármi plusz egészségkárosodásom ha nemdohányzóként elektromos cigit szívok?

Figyelt kérdés

Azon felül persze amiket okoz (vagy nem okoz).

Itt inkább arra az oldalára vagyok kíváncsi hogy nemdohányzóként lehet olyan bajom ami dohányzóként nem lenne. (Ha értitek mire gondolok).

Nemrég kezdtem el e-cigizni de mindenhol ezt hallom hogy non-smoker-eknek nem ajánlott.


2020. szept. 1. 13:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nikotin mentes liquidet szívok csak.
2020. szept. 1. 13:15
 2/10 anonim ***** válasza:
2020. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha elektromos cigit szívsz, akkor már nem vagy nemdohányzó.
2020. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
36%
Megoszlik erről a vélemény, de az a kérdés, hogy mi miatt szívod, ha se nem dohányoztál, se nincs benne nikotin? Ennek nem sok értelmét látom, de a te dolgod.
2020. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Egyhuzamban nem. Nem azt mondom hogy egyáltalán nem, de dohányosnak nem mondom magam.

Csupán azért mert élvezem. Semmi más.


Csupán annyira voltam kíváncsi hogy mi az oka ennek a"megkülönböztetésnek" hogy a non'smoker-re károsabb mint aki ex dohányos vagy dohányzó.

2020. szept. 1. 13:50
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ennek nem az a magyarázata, hanem az, hogy az ecigi is káros, csak nem olyan mértékben, mint a sima cigi. Ha egy nemdohányzó kezdi használni, akkor károsítja magát feleslegesen,plusz ezt többet használja az ember, mint a sima cigit, mert sokkal több helyen lehet használni, meg nem büdös, élvezeti cikként fogod használni, nem a dohányzás káros hatásának kiváltására.
2020. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Minden világos. :D

Köszönöm a válaszokat.

Tudom nehéz megérteni hogy hobby-ból hogy lehet "csinálni".

Mert semmilyen cigit kiváltó oka nincs.

Puszta élvezet. Még ha nincs is értelme. :D


Köszönöm még egyszer a válaszokat. :)

Mentek a zöldek.

2020. szept. 1. 14:42
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Megértem, én is használom, bár én előtte mást is szívtam, csak érdemes ezen elgondolkodni, természetesen te döntesz.
2020. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet.
2020. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Még ha tényleges értelme nincs is nálam, már ha örömet okoz akkor van értelme. :D

De fontolóra veszem persze az olvasottakat. ;)


Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. :)

2020. szept. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!