Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire regeneralodik a tudo...

Mennyire regeneralodik a tudo ebben az esetben, illetve mikor mulik el az erzes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most a karanten ideje alatt rendszeres (napi kb 10 szal) dohanyzas alatt, egy metert sem futittam.

Ma az iskolaban futottunk, es azt vettem eszre, hogy kegyetlen faradekony vagyok, es futas utan erzem hogy nyom a tudom, vagy valami hasonlo erzes (dohanyzok, akik futottak biztos tudjak mirol beszelek).

Ha a napi adagot kb leviszem 5 szalra (suliidoben ennyit szoktam cigizni naponta kb), es hetente rendszeresen 4-5x futok, el fog mulni ez az erzes futas utan? Mennyire regeneralodik a tudo?

Hibakert bocsi

18/f



2020. szept. 2. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha egyáltalán nem dohányoznál. A futást azért nem bírtad, mert nem mozogtál semmit hónapokig.
2020. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy semmit az tulzas, hiszen hobbiszinten foglalkozom testepitessel, csak a futas maradt ki teljesen. Egyebkent koszonom a valaszod.
2020. szept. 2. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne ha nem gyújtanál rá de már az is segítene ha nem füstölnél rendszeresen.
2020. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Nyom a tudom ."

Mit tudsz te?

2020. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hajlamod vam ptxre. Es ha így folytatod ki fog lyukadni a tüdőd mint sok fiatalanak. Na utána lőttek a testépítésnek.
2020. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!