Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás terhesség allatt...

Dohányzás terhesség allatt első hetekben?

Figyelt kérdés
Szóval az van, 2 szer volt letételem, de nem dohányzás miatt hanem az első terhességem 3 hónaposan megkivántam a turot, a második 1 hónaposan, azt nem tudom miért , talán mert elsőnél nem kapartak... most újból terhes vagyok, 3 hónap telt el az második letételem után ... szóval a cigit sosem szívtam rendesen mindig amit a párom szivott abból szivtam egyszer én egyszer ő ... de most már néha magam is elszivtam egy pár szálat plusz amit vele... leszeretnék szokni de nem tudok hiába még csak pár hetes lehetek.. mikor árt jobban az első 2 honapban vagy már mikor a baba nagyobb ...letételt semmiképp sem akarok ...szóval azt szeretném igy pár hetesen olyan 4 hetes lehetek tán, még nem voltam dokinál, ugy lehet szivni legaláb uggy hogy ha kivánom , beleszivok párat vagy mikor ideges vagyok?? Meg mikor karosabb pár hetesen vagy mar tobb honaposan?? Elöre köszi a válaszokat 😊

2020. szept. 12. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezek szerint egyáltalán nem dohányzol, ez csak kocabagózás. Felejtsd el a cigit, nem vagy függő. Minél később teszed le annál rosszabb, és a gyereknek is függőséget okozhat, amit viszont nem lehet kezelni.
2020. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Há igen nem lehet azt mondani hogy dohányzok de kivánom mongyuk az nem baj ha 1 vagy 2 szálat elszuvok naponta?
2020. szept. 12. 12:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Sorry a helyesírásért akadozi ka telóm nagyon
2020. szept. 12. 12:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De, baj. Lehet, hogy nem lesz baja a gyereknek, de en sosem bocsatanam meg magamnak, ha az en hulyesegem miatt megis. A dohanyzas okozhat koraszulest, kisebb szuletesi sulyt, asztmat, es meg sok minden mast, de ez jutott hirtelen eszembe.
2020. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokan dohányoztak rendszeresen 1 nap 2 doboz cigi megis egezszeges felnott gyerekek lettek en jobban a vetéléstöl félek nem birnám ki mégegyszer
2020. szept. 12. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Honann tudod, hogy teljesen egeszsegesek? Azert, mert kivulrol nem latszik? Nem tudhatod sosem, milyen rejtett problemak vannak. De masok amugy isznak es drogoznak terhesseg alatt, akkor azt is szabad, nem? Te tudod, en nem alltatnam magam ilyenekkel, mert mi van ha pont az en gyerekem lesz ertelmi fogyatekos a koraszules miatt, akkor az sajnos nem segitene, ha tudom, hogy masik 100 millio meg egeszseges.
2020. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van .. csak elég nehez leszokni. Ma nem szívtam egész nap csak most 1 szálat megszédültem a fülem csengett kivert a hőség.. már fekszek ...teljesen igazad van nem cigizek valahogy leszokok ha nem is most csak fokozatosan kevesebbet szívom de muszajj 😊😊
2020. szept. 12. 14:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát pont az a baj, hogy neked "muszajj"...
2020. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, orulok neki, hogy ugy dontesz, hogy leszoksz! Boldog babavarast, remelem minden rendben lesz 😊
2020. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne dohányzozz, ne igyál terhesség alatt.

A gyereknevelés felelősség, ha annyira nem vagyunk képesek, hogy letegyük előtte a dohányzást, alkoholt stb.-t, akkor hogyan akarunk felnevelni egy gyereket? Lemondásokkal jár, de vállaltad. Akkor tegyél is meg mindent az egészségéért!

2020. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!