Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipàsok!Ha a shiazo kövek...

Vizipipàsok!Ha a shiazo kövek használat után kiszürkülnek és a dobozban található “léből” ráöntök ezekre a kövekre,akkor újra használhatóak,vagy jobb kidobni egyszeri használat után azokat?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2020. szept. 14. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért egy 2-3x fel szoktam használni a köveket, utána dobom ki. Kétszer tutira fel tudod használni. Csak hagyd ázni a löttyben pár napot, hogy jól beszívja.
2020. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissza is lehet tenni a dobozba, van abban annyi lé hogy megszívja magát még párszor. Ha elfogy, akkor is ki lehet mosni és kiszárítani, majd aromát venni csak és beízesíteni. Ezek porózus ásványok, nem romlanak el. :D
2020. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/2 Ez azt jelenti hogy akkor gyakorlatilag elég egyszer megvenni a köveket és utàna mindig csak aromával újra ízesíteni????😄 elég zordul hangzik!😄
2020. szept. 15. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem, hiába porózus kövek, egy idő után olyan szinten eltömődnek, hogy nem látják el a feladatukat. Amit a második írt, az igénytelenség... Persze, felhasználod huszonötödjére, viszont azt veszed észre, hogy egyre kevesebb ideig van jó íze (elpárolog a felületéről a lötty), és mivel már el van tömődve a belseje, kb. kimoshatatlanul, kevesebb ideig "füstöl". Mondom, a 2-3 alkalom a normális kb.
2020. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a segítséget!:)
2020. szept. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!