Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, nektek szokott...

Dohányosok, nektek szokott fájni a gégétek?

Figyelt kérdés
Nem értem, vannak emberek akik napi 2 doboz cigit elszívnak, és kb nincs semmi bajuk. Én meg kétnaponta szoktam csak szívni, igaz, nem cigit, de mennyiségben így is a töredéke annak, amit egy átlag dohányos elszív. És mintha hétről hétre jobban kaparna a gégém. Néha köhögök csak úgy a semmitől, és ha futni megyek, akkor is érzem, hogy fáj a gége. Egy átlagos dohányos szokott érezni ilyet? Ha igen, van rá megoldás? Ha nem, akkor lehet valami nagyobb bajom van? Orvoshoz most nem szívesen megyek, ha főleg azért mert gégefájdalom esetén azonnal rád ragasztják látatlanban is hogy koronavírus gyanús vagy, és inkább maradj otthon.

2020. szept. 23. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem nem.
2020. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Aki rendszeresen dohányzik, az megszokta már azokat a dolgokat, amik téged nagyon zavarnának, ha hirtelen jelentkeznének a dohányzás mellékhatásaként. A legtöbben fel sem fogják, hogy nem érzik úgy az ízeket, illatokat. Csak nézd meg, hogy sok dohányos milyen erőteljesen fűszerezi, sózza az ételeket, hogy érezzen valami ízt. Ugyanez érvényes a torokkaparásra, tüdőkapacitásra, és egy sor egyéb dologra is.
2020. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha buli van és elmegy 2 doboz vagy 2,5 akkor másnap és harmadnap igen, akkor érzem. Egyébként a te tüdőd és gégéd nincs hozzászokva, ezért kaparhat és érezheted kellemetlennek. Egyébként ha kibírod hogy gyakorlatilag alig gyújtasz rá, és még ráadásul kellemetlen érzettel is társul, akkor talán lehet hogy egyáltalán nem kellene semmit sem szívni.
2020. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 2 doboz és nem kapar. Mit szívsz? Lehet az nem túl jó.
2020. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!