Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi függő lettem?

Cigi függő lettem?

Figyelt kérdés

Tegnap kipróbáltam először a cigit, 2 szálat szívtam . A kettő szál közt körülbelül 20 perc telt el.

Utána (tegnap) még nem értettem miért olyan jó ez a cigizes, miért van ennyi függő, de mára olyan érzésem van, hogy "bárcsak újra csinálhatnám" , és szomorú, letört vagyok , mert szívni akarom..

Azért is vagyok szomorú, mert tudom , hogy nem csinálhatom újra, mivel nem vagyok 18 eves, a családomból senki se dohányzik, másoktól meg gáznak érzek kéregetni (ha kínálnak az más 😂)


Lehetséges hogy 2 száltól függő legyen az ember ? Mit csináljak ? A dohányboltba gyakran kérnek személyit?



2020. okt. 10. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha ez számít valamit, akkor rendesen letüdőztem


Kicsit keserű volt, és marta a torkom , de nem is ez a része hiányzik. Igazából nem tudom mi, de csinálni akarom!

2020. okt. 10. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Majd egy év, napi egy doboz után kezdhetsz beszélni róla, hogy talán rászoktál.
2020. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
inkabb ne akarj raszokni a sajat erdekedben mert leszokni borzalmas nehez elvonasi tunetek meg minden borzalom.... ne szokj ra! ne is gondolj ra felejtsd is el hogy letezik
2020. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Függő még nem, de elvileg elég hamar ki tud alakulni. Ne akarj rászokni, sokba kerül, büdös, káros, rengeteg betegséget okoz, számos erős dohányos átkozza magát, hogy anno a "jó buli" kedvéért hagyta rábeszélni magát, úgy van vele: bárcsak sose próbálta volna ki.
2020. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
4-eske válaszát tessék többször is elolvasni ! Hogy megmaradjon a lényege.
2020. okt. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor örülök hogy még nem lettem függő


Nem szeretnék rászokni, de egyszerűen nincs önuralmam

2020. okt. 11. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Ettől még nem szoktál rá.
2020. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!