Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a dohányzásr...

Hogyan szokjak le a dohányzásról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nálam egy kicsit fura a helyzet. Amikor munkán vagyok pl, nem megyek ki szünetben dohányozni, vagy amikor csinálok valamit van hogy estig rá se gyújtok. Viszont amikor épp semmit se csinálok azon kapom magam, hogy dohányzok, viszont nem "kéri a szervezetem". Nem tudok mit csinálni és szinte unalomból veszem elő a cigit. Erről, hogy tudnék leszokni?

Remélem érthetően fogalmaztam és köszi a választ előre is.



2020. okt. 29. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kevesebbszer gyújtani.
2020. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne vegyél. Ennél jobbat sajna nem tudok mondani. Nem dohányoztam még soha, szóval fogalmam sincs, hogy mennyire nehéz leszokni, de ha nincs, akkor biztos nem fogsz tudni rágyújtani. Esetleg találj ki valamit, amit abból a pénzből akarsz megvenni, amit nem cigire költesz, és legyen ez a motiváció.
2020. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én szó szerint egyik napról a másikra szoktam le. Tavaly augusztus 14.-én szívtam el az utolsó szálat, 15.-től egy szálat sem, egyáltalán nem is hiányzik azóta sem.


De csak akkor működik, ha tényleg, DE TÉNYLEG le akarsz szokni.



[link]

2020. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyszerű, ha nincs nálad, nem tudod elővenni. Valószínűleg egyébként is kocabagós vagy, ha egész nap elvagy nélküle.
2020. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legyen nálad cukor... Rágó... Vagy víz... Unalom helyett bármi tv, rejtvény, teló, alvás, takarítás, olvasás... Kutya macska stb amit szeretsz... Én pl cigi szünetekben megnéztem egy riportot ami érdekelt
2020. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Gondolj arra, hogy mennyire undorito, hogy mergezo fustot szivsz be a szadba, tudodbe. 20 meterrol is baromira zavar a cigifust, elkepzelni nem tudom, hogy kepes valaki ezt tomenyen elviselni.
2020. okt. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy abból az 1500 forintból mennyi mást tudnál venni.
2020. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor foglald el magad bármivel, akár keress valami új hobbit vagy sportolj.

De a leszokásnak csak egy módja hogy van, akarat erő kell és letudod tenni.

Én vagy 20 évig szívtam és már a végén 2 dobozzal is elment naponta.

Le akartam szokni és le is szoktam, ennyi a lényeg.

2020. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2020. okt. 30. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Facebookon van ilyen csoport ami erről szól...


[link]



( leszokni a dohányzásról) csatlakozz te is ott segítünk egymásnak

2020. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!