Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sima dohanyzasrol valo leszoka...

Sima dohanyzasrol valo leszokas e-cigivel ilyen modon?

Figyelt kérdés
Tehat en 7 eve cigizek korulbelul es mar utalom. Budos, nehez tole a tudom, igazabol az egesz egy nagy macera mar, viszont magara a mozdulatsorra meg az erzesre, hogy fustolok nagyon ra vagyok szokva. Gondoltam valtanek elektromosra, abbol is a nikotinmentesre hogy tenyleg teljesen elhagyjam a nikotint is, de maga az erzes megmarad. Igy valaki szokott mar at? Mennyit javitanek az egeszsegemen ha igy csinalnam? Az elvonasi tunetek mennyire erosek es meddig tartanak? Jelenleg nem dolgozok, itthon vagyok, szoval valahogy vegig tudnam szenvedni a tuneteket.

2020. nov. 2. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem kerdezni, hogy milyen eletromos cigarettat ajanlotok, esetleg kezdoszett tippeket is linkelhettek.

Fontos informacio lehet, hogy olyan 10-15 szalat szivok el naponta, ez a mennyiseg stagnal mar evek ota, tobbet nem is birok elszivni, de mar ennyit sem szivok el szivesen, nincs az a bodult erzes tole csak a buz. Ennyi szal mellett az elvonasi tunetek meddig tartananak, ha csak ugy letennem azonnal?

2020. nov. 2. 14:16
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elvonási tünetek 2-3 hét általában, de az elektromossal sem mindenki tud leszokni főleg, ha nikotinmentes liquiddel használid. Szerintem 6 mg-ossal kezdd vagy 3 mg-os nikotinos löttyel, csak sajna az Magyarországon nem lehet kapni, rendelni kell. Az, hogy milyen ecigi legyen, arra azt tudom javasolni, hogy nézegesd webáruházakban, youtube-on amelyik tetszik,mennyibe kerül, van-e hozzá olcsó porlasztó.
2020. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én 25 év és napi 1,5-2 doboz cigi után 3 hónapja szoktam át az elektromosra.

Elvonási tünetek nem voltak, bár néha a mai napig megkívánom a rendes cigit, de simán legyőzhető az érzés, nem vészes. És 3 mg nikotinos folyadékkal kezdtem. Most már 2 mg-osat keverek. Fokozatosan tervezem elhagyni a nikotint.


A mozdulatsor... Na... Az egészen más. Nem gyújtod meg, nem hamuzol, nem oltod el. Nekem meg kellett szoknom. Másképp kell fogni, nyomni kell a gombot, ha szívni akarom.

De nem lehetetlen.


Hogy milyen készüléket vegyél, azt nem tudja senki megmondani. Neked kell kitapasztalni. Rengeteg fajta van.

2020. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!