Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizni akarok,nem tudom...

Cigizni akarok,nem tudom miért. Mit tegyek,hogy elmúljanak az ilyesfajta vágyaim?

Figyelt kérdés
Néztünk egy filmet a suliban,amiben cigiztek,meg azért nyilván hallottam már erről,de az utóbbi hetekben egyszerűen megkívántam,habár ez nem tudom lehetséges-e úgy,hogy még nem próbáltam... Nem menőzés céljából,meg semmi ilyesmi de egyszerűen annyira szeretném. Viszont nem lehet mert még csak 16 év előtt vagyok kicsivel (2 év) és senki nem örülne neki. De ha pl stresszes vagyok eszembe jut,hogy na most milyen jó lenne egy szál. Eközben tudom,hogy ez rossz és nem is tesz jót (függő semmi kép nem lennék). Mit tegyek vagy mi lehet ez?

2020. nov. 8. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Rágózz.
2020. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért kívánod, mert tudod, hogy a dohányosok szeretik szívni, megnyugszanak tőle, jól esik nekik, és ezt te is szeretnéd átélni.


Ha ez a helyzet, akkor valami mást kell találnod, ami ezt válthatja ki belőled, de nem káros. Nekem ilyen pl. a zene és (sajnos) az édesség. Próbálj ki új dolgokat, találd meg azt, ami jó hatással van rád.

2020. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el futni.
2020. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hellmano ***** válasza:
50%
Próbáld ki mindenképp! Én kb. 13 éves lehettem, amikor beleszívtam két slukkot egy szál cigibe, természetesen le se tudtam tüdőzni és majdnem megfulladtam. És ennyi. Életemben ez a 2 slukk volt nekem a "cigizés" 41 vagyok. Szerintem a világ legnagyobb baromsága a dohányzás, nem elég, hogy károsítják magukat vele az emberek még rengeteg pénzbe is kerül. Én soha nem értettem a dohányosokat és soha nem is fogom, hogy valaki a pénéért vesz "mérget" magának... mert, hogy egy dohányos 50 felé már kezd leépülni szép lassan az szinte biztos. Persze kivételek vannak, mint a szomszéd néni az utcánkban, aki lassan 90 lesz és mint a gyárkémény úgy füstöl még a bicajon is, de a francba ő az az 1 ember a 100.000-ből, akire nem hat a dohányzás és tuti nem is ebbe fog meghalni. Az ő szervezete "más".
2020. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Nyugodtan cigizz, és a vágy akkor csak erősödni fog ha rágyújtasz én is így voltam vele!
2020. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2020. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!