Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki szívott már be szerecse...

Clay Morrow kérdése:

Valaki szívott már be szerecsendióból ?

Figyelt kérdés

Ha igen hogy?

Tudom hülye kérdés, de hogyan kell elszívni a szerecsendiót?

Lereszelem, cigarettából pl. a dohány felét vagy akár az egészet kiszedem és visszatöltöm a hüvelybe, tűz azt mehet is?



2020. nov. 12. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de eletem elso brutaljo krumplipureje szerecsendias volt. :p
2020. nov. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elszívva nincs hatása. Ugyanis min 25-30 g kell a minimális hatáshoz is. Mások úgy eszik meg pl mézzel. Úgy már le lehet nyomni több zacskóval is. A hatása viszont elég hosszú...
2020. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Wut???
2020. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm mesélt egy ilyen élményéről. Szerintem ne cigiből szívd, mert ahogy mások is mondták 25-30 g a küszöb. Onnantól felfelé lehet beállni tőle.

Érdemes teába főzni, vagy megenni. Akit említettem, az felszívta, de ezt nem ajánlom. Rohadtul erős, és egy kínszenvedés ekkora mennyiséget felszipuzni.

A hatás pár óra után érkezik, szédelgés, lebegés érzet formájában. Innentől aztán azt hiszem 15 órán keresztül benned lehet.

2020. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel korán érdemes megenni, mert 4 óra mire egyáltalán elkezd megjönni. Üres gyomorra kicsit előbb. Olyan 35-40 gramm az ideális adag. Ha már jövöget akkor semmiképp sem szabad elaludni, mert iszonyat másnaposságot tud okozni. Nehéz amúgy megenni, mert egy tömény fűszer. Mézzel, és meleg teával azért be lehet kanalazni. A hatása 8-12 óráig is eltart. Inkább fűhöz hasonló - kb mintha óránként egyre erősebb cigiket szívna el valaki. Az egy napos hatás után viszont mg napokig érezhető egyféle utóhatás, nyugalom.
2020. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ha ugyanis valaki túlzásba viszi a szerecsendió fogyasztását, az súlyos bélrendszeri panaszokat, hányingert, hányást, hasmenést, valamint szív- és érrendszeri, illetve idegi problémákat is okozhat."
2020. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Reddit-en 15 g-tól is jó trip-eket írnak, szerintem kipróbálom magamon, először kisebb adaggal, ha nem érzem meg akkor meg nagyobbal. Nem szeretném túlzásba vinni, füvet is életemben nagyon kevésszer szívtam, annyit, hogy épp hogy csak kezdtem beszívni. Más drogot semmit.
2020. nov. 14. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Van róla tök jó fórum is


[link]

2020. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!