Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik éri meg jobban az e...

Melyik éri meg jobban az e cigi vagy az iqos?

Figyelt kérdés

#e-cigaretta #HEETS #heet not burn
2020. nov. 13. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Iqos
E cigi
42 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Dohányzásról leszokás
2020. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Egyik se. Amellett, hogy káros, még drága is. Félre teszed az árát és vehetsz valami értelmesebbet.
2020. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Iqos hogy érné meg jobban amikor 1500 egy doboz? :D Kétségtelen hogy sokkal inkább hasonlít a dohányzáshoz, de drága. Egyik sem éri meg.
2020. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag a rendes e-cigi eri meg jobban, foleg ha te kevered be hozza a lottyoket. Viszont nekem az Iqos jobban bejott, sokkal inkabb hasonlit a cigihez (szerintem), epp azzal probalok leszokni. Eddig nem gyujtottam ra sima cigire 1 hete, es ez nalam nagy szo. Remelem az Iqos-t konnyen el tudom majd hagyni kesobb.
2020. nov. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a simáról átszokni szeretnél, akkor csak az iqos-ra fogsz tudni átszokni több év dohányzás után tartósan.
2020. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-öst kicsit cáfolnám.25 év dohányzás után az e-cigivel sikerült tartósan leraknom a hagyományos cigarettát.Napi 2-2.5 doboz/nap.A kezdeti nikotin tartalmát 1/10 alá csökkentettem.Tartós leszokás? Szerintem 5 év után mondhatjuk.Hozzátenném még hogy azért 5 éve nem volt ennyire nagy a kínálat készségek terén.Nem beszélve a likvidekről.😉
2020. nov. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az e-cigizés jóval olcsóbb. Foleg ha rta-t veszel. Te tekered a coilt es kevered a liquidet. Mtl-el még le is lehet szokni. Az iqos még a bolti ciginél is drágább lesz ha alapbol elmegy egy doboz vagy több.
2020. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PatrikS_2004_HuN ***** válasza:
51%

Az iqos az dohány amit felmelegit a készülék és a dohány is káros mint a cigi papir is az ecigibe pedig liquid megy ami 4 alapanyagból al


PG

VG

AROMA

NIKOTIN


Ezek közül egyik sem karos


Ha eciginel dontesz akkor mindig vegyél gyengébb nikotinos liquid és a végén a 0 as nal fogsz kikötni és aztán le is szoktál róla a 0 as annak jobb az íze


Az ecigi miért lenne drága?

2020. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!