Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marihuána helyett milyen...

Marihuána helyett milyen hasonló eredményt elérő legális anyagok vannak?

Figyelt kérdés
Léteznek hasonló, legális bódító szerek?
2020. nov. 14. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Miert az legalis? En ugy tudom Mo-n meg az orvosi marihuana se elfogadott. De sok ilyen csokit, energiaitalt latni a polcokon szóval nen tudom jelenleg ez hogy működik, de orvos tudtommal nem írhat meg fel.

Na mindegy amugy nekem az opium jutott eszembe. Neken opiumos fustulom van. Ha a nyugtatas erzest kerdezed mint "hasonló eredmény" az opium szerintem megfelelő. Ha a betepes a cel akkor nincs.

2020. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lennének, akkor a fű nem lenne ekkora üzlet.
2020. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pszichedelikus növények szép számmal de nem gyerekeknek való játékszerek úgy, hogy ne várj ilyen tanácsokat itt mert laikusként fel sem ismernéd némelyiket vagy túladagolnád aztán felfordulnál tőle. Alkoholt lehet venni a boltban. Az legális. Sok sikert hozzá.
2020. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
alkohol, meg rengeteg mesterséges anyag van amit még nem tiltottak be
2020. nov. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Az alkohol meg a marihuana azért terjedt el mert viszonylag ártalmatlan mérgek kis mennyiségben. Minden ami bódulatot okoz ugyanis méreg a szervezetre. Minden más súlyosabb károkat okoz így nem érdemes vele próbálkozni. De szipuzhatsz technocolt is ha tüdőtágulatos agyhalott akarsz lenni fél éven belül.
2020. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg kratommal próbálkozhatsz, ha nagyon akarsz, de nem sok értelme van. Inkább csak menősködni akaró Pistikék játékszere.
2020. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
wd40
2020. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Zsalya :D komolyan senki nem probalta meg? :D
2020. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Olvassatok utana mert kemeny. Youtubon vannak rola videok.
2020. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy miért kínlódnál illegális dolgokkal, amikor csak kimész (vonat, busz, autó) Bécsbe és a Mariahilfer strasszén legálisan megveszed az első fűautomatából.


[link]

2020. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!