Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a betépésben?

Mi a jó a betépésben?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam a spanglit. Aminek 3000 volt grammja, még attól is csak szarul voltam és csak szédültem. Hogy lehet élvezni ezt? Nem lehet mellette csinálni semmit. Ha ezt szívják, nem csodálom, hohy ilyen hulladék zenéket csinál sok(nem az összes) rapper.

2020. nov. 17. 10:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%

10/


Nekem már az évek alatt felhalmozódtak ezek a problémák. Egyáltalán nem olyan életet élek mint amilyet szeretnék. Azt tudom hogy változtatni kéne, viszont ez innen már évek kemény munkája lenne számomra. De nem keresek kifogásokat, én inkább elfogadom akkor így ezt az életet. Továbbra is beszívok stb, és akkor legalább arra az időre kiütöm a tudatom, és nem azzal kell foglalkozni hogy milyen rossz az élet. Persze azért rossz, mert nem teszek meg mindent hogy helyrehozzam. De könnyebb beszívni, mint próbálkozni az életben, amiből aztán ki tudja mikor mi lesz...

2020. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként teljesen igazad van 10-es. Így kéne csinálni ahogy levezetted. Aki elég erős, annak ez a megfelelő hozzáállás.
2020. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

11/


Amit nem lehet helyrehozni, azt le kell zárni és továbblépni, de nem elcseszni vele a jövő lehetőségeit is.

2020. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

En egy kezemen megtudom szamolni hanyszor szivtam fuvet. Kb mindig az volt hogy elkezdtem szedulni le kellett uljek nem tudtam jarni hanytam amig az anyag tartott.

Mielott meg irnatok hogy bio volt, nagyon is jo minosegu anyagok voltak, a tarsasagbol csak en voltam tole szarul. Igy reagaltam ra es kesz. Nem jott be

Szintetikat azt imadtam😆

2020. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Spangli egy szar, ha szívsz csak is bongból, spórolósabb es utosebb :D Legjobb a gravity bong.


Fuveztem olyan fél évig elég sokat, lassan ket éve már, elvoltunk tőle, nevettünk, fun volt. Most egyébként én sem tudnám megmondani mi a jó benne, pár hónapja szívtam, csak paráztam tőle. Adom az előttem lévőt, ha már valamit csinálsz, lépj túl a füvön. Persze ésszel.

2020. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy volt benne dohány vagy sem, általában a dohány okozza a rosszullétet a sodort cigiknél.
2020. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
sok fajta marihuána létezik, van olyan amitől úgy beállsz mint a gerely, van olyan amitől tökre kimennél sétálgatni jól érzed magad stb...
2020. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!