Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a dohanyzasrol?

Hogyan szokjak le a dohanyzasrol?

Figyelt kérdés

Iszonyuan vagyom arra, hogy letegyem a cigit. Mar vagy 15 eve szivom. Igazabol az ok az lenne, hogy mar nagyon dragallom! Sajnalom erte a penzt, meg azt, hogy majdnem az egesz havi keresetem ugye fustbe megy. Viszont, megis elobb veszem meg a cigit mint barmi mast amire szuksegem lenne. Eszembejutott hogy leszokok, de otletem nincs, hogy csinaljam mert ha nem szivok amenyit szoktam, mar egybol ideges leszek rosz a hangulatom stb..

Na mar most, a meloba se hiztizhetek allandoan..

Vettem sprayt is, hat szerintem amugy egy kesz poen! Befujtam magam utanna elszivtam 2 cigit, jobban esett mint valaha.

Tudom en, hogy fejben dol el meg ilyenek de valami utmutato esetleg olyanoktol akik atestek ezen?



2020. nov. 17. 21:36
1 2
 11/11 eakos1 ***** válasza:
A TITOK az, hogy a tudatalattit kell megváltoztatni! Itt bukik el a legtöbb próbálkozó. Ez csak lassan, programozással lehetséges. Minden egyes alkalommal amikor rágyújtasz mond el a következőt: "Én nem dohányzom és nem szeretem a cigarettát." Ennek a szövegnek kell beépülnie a tudatalattidba. Ennek kb. három hónap múlva lesz hatása - persze erősen egyén függő.
2020. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!