Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Két hónap alatt elszívtam kb....

Két hónap alatt elszívtam kb. 6 doboz cigit. Többet nem akarok cigizni. Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

Szeptember óta kezdtem, előtte sose.


18L



2020. nov. 19. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj lenne? A lényeg hogy nem szoktál rá
2020. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Baj az így is úgy is van. Az a 6 doboz cigi ugyan úgy ártott a tüdődnek. Jó nem fogsz most hónapokon belül meghalni és hasonlók...van aki egy nap alatt szív el két dobozt szóval ilyen szempontból nincs aggodalomra okod.
2020. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl éled !! :)
2020. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen, hülyeségeket fogsz tőle kérdezni.
2020. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha kibírod 2 hétig hogy nem gyújtasz rá az már fél siker. Ha az 1-2 hónap is megvan, és kitartasz - akkor mondhatod el hogy sikerült letenned. Utána még várható hogy néha napján bejön majd a sóvárgás...
2020. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem.
2020. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez semmi, tavasszal heti szinten többet szivtam el. Halistennek azóta visszavettem. Semmi bajod nem lesz, csak ne szokj rá, inkább edd el a pénzt vagy vegyél magadnak valamit rajta.
2020. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy szál cigaretta megközelítőleg fél órát vesz el az élethosszból.
2020. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!