Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi különbség van MTL és...

Mennyi különbség van MTL és DL ecigi között érzésileg?

Figyelt kérdés

Jelenleg MTL-t szívok nikotinmentes liquiddel. Nem is szeretnék rászokni, csak úgymond feszültség levezetés miatt illetve hobbiból szívom.

Viszont nagyon vonz a nagy gőz. Ami ugye a DL-nek van. Az lenne a kérdésem hogy hatásba mennyire másabb vagy mit éreznék annál? Válaszokat előre is köszönöm.



2020. nov. 26. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel nikotinmentes, hatásban annyi, hogy intenzívebben érződhet az aroma.
2020. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor pl hogy ‘tömenyebb’ úgymond a gőz. Nem bánthatja jobban a tüdőmet?
2020. nov. 26. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Egyénfüggő, jót biztos nem tesz neki.
2020. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Hogyan válasszunk e-liquidet | e-Smoker

esmoker.co › hogyan-valasszunk-e-li...

Translate this page

Az e-cigaretta készülékeket, az általuk támogatott használati mód alapján 2 típusba soroljuk: MTL és DL. Az MTL azaz szájból tüdőre technika nagyon hasonlít ...

Missing: érzékileg? ‎| Must include: érzékileg?


Kezdőknek szánt információk - Gőzhajhász

gozhajhasz.blog.hu › ... › Gőzhajhász

Translate this page

Aug 7, 2017 — A továbbiakban én is MTL néven hivatkozok majd rá. A másik tábor az egyből tüdőre szívást preferálók tábora, DL azaz Direct Lung néven ...

Missing: érzékileg? ‎| Must include: érzékileg?

2020. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok vele, hogy az MTL szájból tüdőre, a DL pedig egyből tüdőre megy. Csak a DL-t még nem próbáltam, ezért nemtudom mennyire másabb érzés
2020. nov. 29. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:

én se probaltam még dl-t

de szerintem nem sokkal másabb

2020. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal több gőz megy a tüdődbe , ezenfelül más nem történik.

Valaki DL párti valaki MTL.

2021. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MTl jobb,töményebb ízeket hoz.Én ritkán nyomom az mtl-t,de sok íz jóban jön ki rajta.Dl-t jobban szeretem én.Kb 3-4 szer annyi likvid megy el így.De kinek mi a jó.Gőz mennyiség teljesítmény függő.Jómagam a Dl-t is 15 watt alatt nyomom.Mtl 11,5 watt.
2021. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van , talán a gyümölcsös ízek még jobbak is DL-ben , de dohányos , desszert ízek inkább MTL.

Ezt neked kell eldönteni érdemes kipróbálni mindkettőt.

DL-t általában erőteljesebben "gyorsabb" tempóban szívod , míg az MTL-t kicsit "öregesebben", de nekem az MTL bejövősebb ízek tekintetében.

2021. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!