Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fémkofferes vízipipa Budapesten?

Edemsmith kérdése:

Fémkofferes vízipipa Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Abban szeretnék segítséget kérni, hogy Budapesten van-e olyan dohánybolt, ahol lehet venni fémkofferes, tehát biztonságosan hordozható vízipipát?


Köszönöm előre is!



2020. dec. 5. 16:26
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
Miert dohanyboltban akarsz venni? Dohany boltban nem igen találsz rendes pipat. Pesten van egy pár vizipipa bolt( pl:President,Sultan center es tuti van meg több is) menj be valamelyikbe. En nem Pesti hanem Debreceni vagyok. De mar pipazok vagy 6 eve. Es dohanyboltban sose lattam még rendes pipat nem hiszem hogy pesten ez máshogy lenne... Vizipipa boltba menj. Hidd el nekem. Vagy rendelj.
2020. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Időközben a President vízipipa boltban vettem egy kiváló pipát magamnak. Keresés közben beláttam, hogy megéri utánajárni és úgy választani.


Köszönöm a válaszod!

2020. dec. 13. 19:51
 3/3 $$$$$ ***** válasza:
Semmiség. Segitek ha tudok. Lassan 6 eve pipazok... 1-2 dolgot már tudok róla😂.
2021. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!