Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Munkahelyen, irodában megenged...

Munkahelyen, irodában megengedtem egy alkalmazottnak, hogy e-cigizzen, és ez a többieket zavarja... miért?

Figyelt kérdés

Új alkalmazott, megkérdezte, hogy e-cigizhet-e az irodában, és megengedtem neki.

Elvégre szagtalan (nincs füst, csak vízpára), nem koszol (se hamu, se csikk), és nem veszélyes (nem lehet vele felgyújtani semmit).


A többiek jogosan akadtak ki? Ha igen, miért?


2020. dec. 5. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert:

-van szaga

-az egészségügyi kockázatai még ha kisebbek lehetnek is, mint a dohányzásnak, de nem ismertek kellő bizonyossággal

2020. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjem is e-cigit szív, ő is mindig ezeket az érveket hozzá fel mellette. Valóban nem füst, de baromi nagy gőzfelhőt fúj. Engem is zavarna a munkahelyen.
2020. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira “nincs” szaga, hogy nekem pl egy hegesztőgèpekkel teli üzemben feltűnt, hogy a hátam mögött 5 méterrel valaki szívja
2020. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért akadtak ki, mert nem lehet dohányozni csak kijelölt helyen. Az e-cigi nincs kiemelve, mint kivétel. Egyébként még meg kellett volna kérdezni minden ottdolgozót.
2020. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"van szaga" - Érdekes, nekem egyáltalán nem tűnt fel (sose cigiztem, és a füstszagot azonnal megérzem, pl. ruhán órák múlva is).


Már csak az a vicces része a dolognak, hogy jobban, hatékonyabban dolgozik mint a többiek - ha viszont 8 órából 2-t kint cigizne... elég patt helyzet...

2020. dec. 5. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Anyukám szívja. Szerintem nagyon büdös, marja az orromat, számat a gőze.
2020. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Engedd el. Soha sem fogsz tudni olyan szabályokat hozni ami mindenkinek jó. Ilyeneket intézzenek el egymás között. Akit zavar szóljon annak aki szívja. Felnőtt emberek, beszéljék meg.
2020. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!