Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fizikai és lelki tünet...

Milyen fizikai és lelki tünet miatt nehéz nagyon leszokni a cigiről? Dohányosok,mit éreztek amikor éppen rátok jön a rágyújthatnék?

Figyelt kérdés
Én még nem cigizek, csak azért kérdezem.

2020. dec. 9. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feszültséget érzek.Ha rágyújtott ellazít.Ne szólj rá.

Undorító büdös drága káros az egészségre.Átkozott a perc amikor rászoktam.Leszokni nehéz.Maradj füstmentes.

2020. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideges vagyok, nem találom a helyem, és szétesik a gondolkodásom. Ja, és nem bírom abbahagyni a zabálást, mert hiányérzetem van. Ha cigizek, akkor minden oké.
2020. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideges voltam(4 hete nem cigizek,20 évig szívtam),mivel ez a szar függőséget okoz.Azért nehéz leszokni,mert a cigi azonnal "jutalmaz"(megszünteti az elvonási tüneteket),az egészségedet viszont nem "használod",csak van.Nekem az segített,hogy szoktam edzeni,már három nap után könnyebben lélegeztem,így megvolt a motivációm.
2020. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki annyira függő, hogy még aludni sem tud jól ha nem gyújt rá.
2020. dec. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja nem cigizek... Egy hét után már érzed hogy mennyi előnye van ha nem szívod... Több idő energia pénz... Annyi hátrányát érzem hogy azóta mindenen érzékeny leszek és sírós lettem... Pl reklám... Remélem elmúlik
2020. dec. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!