Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipa dohány és szenet hol...

Vízipipa dohány és szenet hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Szenet már találtam, viszont dohányt nem igen
2020. dec. 12. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Barmelyik trafikban
2020. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nem bármelyik trafikban, volt mikor kértem és azt sem tudták miről beszélek.

Nagyobb trafikokban próbálkozz, a kisebb Lidl parkolós és társaikban szerintem nem találsz. Pécsen van egy egész nagy trafik ahol lehet pipákat is venni és hozzá kellékeket én ott szoktam vásárolni a dohányt, próbálj ilyen dohányboltot keresni.

2020. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előzőhöz:

Szenet meg vagy ugyanilyen trafikokban találsz vagy webshopokból is rendelhetsz, az nem zárjegyes termék.

2020. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Melyik fajta szenet érdemes venni? Aminek nem lehet érezni az ízét?

Tudnátok linkelni egy jó fajtát amit mondjuk neten is lehet rendelni?

(Miért nem lehet neten vizipipa dohányt vásárolni? Legalább is nem találtam)

2020. dec. 14. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Dohányterméknek minősül így interneten nem forgalmazható, kizárólag dohányboltokban. Pasztát meg követ tudsz neten is rendelni, azok nem tartalmaznak nikotint és nem is minősülnek dohányterméknek.


A szén természetes legyen (pl. Cocobrico). Kerüld az öngyulladót, annak van mellékíze amit te is említettél.

2020. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 $$$$$ ***** válasza:
Hat pedig dohany boltban nehezen veszel jo dohanyt... Max Al Fakhert tudsz venni ami nem rossz de a jótol messze áll... Nemetbol vagy törökböl lehet rendelni. Bar nekem haver szokott behozni. Ezek a jo dohik:True passion,Alya, Holster, 187 meg meg van egy par. Ilyeneket meg ithol nem kapsz dohany boltban... Sokszor meg Al Fakhert is nehezen talalsz...
2020. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 $$$$$ ***** válasza:
Adalya*
2020. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!