Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szoktatok le a cigiről?

Hogy szoktatok le a cigiről?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan sehogy. Próbáltam többször, több fajta megoldással, de nem sikerült.

Ez egyébként attól is függ, hogy hány éve dohányzol, mekkora az akaraterőd, mekkora benned az elhatározás.

Szívből kívánom, hogy Neked sikerüljön leszoknod! Mindehhez sok sikert kívánok! Mutasd meg, hogy igenis meg tudod csinálni.

2020. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerüen abbahagytam
2020. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Angel3000 ***** válasza:
86%
Szia! Nekem Édesapàm szokott le a dohànyzàsròl egy nap alatt! Eldöntötte a fejében, hogy lerakja a cigit és meg tudta csinàlni! Nagy akaraterôvel és fegyelmezettséggel! Minden jòt!
2020. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Akareterő nem elég, mert fizikai függőség van a nikotin után és a hírtelen megvonás kórházba kerülést is jelenthet.... Sajnos nem sikerült még.
2020. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sehegy se sikerül. 🤨

24 éve dohányzok.

2020. dec. 15. 15:58
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy pillanat alatt :)

anyám 4 éves koromba rajtakapott, hogy füstöl a tyúkól.

2020. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nos... 16 evesen kezdtem dohanyozni.Par ev mulva arra gondoltam,hogy leszokok a cigirol.Azt hiszem a legtobb dohanyos vegig megy a kovetkezokon : majd leteszem a cigit jovo honap 1.-en,majd ha kifogy az ongyujtom,a kovetkezo dobozt mar nem veszem meg,majd ujevkor. Ez ment kb 5 evig aztan egy nap hazamentem munkabol es letettem az asztalra a fel doboz cigim azzal,hogy na mostantol nem gyujtok ra. Sikerult de nem volt egyszeru. Elkezdtem zabalni (evesnek nem lehet nevezni) aminek az eredmenye 36 kg plusz lett fel ev alatt. Ha nem ettem edesseget akkor ideges voltam,sirva fakadtam minden miatt szoval szenvedtem rendesen. Nem adtam fel es nagyon buszke voltam magamra. DE aztan 10 ev elteltevel egy barati osszejovetelen kertem egy szal cigit. Meg meg egy masikat ,egy harmadikat... Masnap vettem egy dobozzal es mintha nem is lett volna 10 ev cigi nelkul ujra dohanyos lettem. 12 eve cigizek megint es mostanaban sokszor gondolok arra,hogy leteszem.
2020. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Champix tablettát tudom ajánlani,orvos írhatja fel.Én három dobozzal ettem meg,rögtön a haladó csomaggal kezdtem.Allen Carr könyvét érdemes elolvasni,nekem önmagában nem használt(21 évig szívtam,napi két csomaggal),de van,akinek bejön.Egyesek a kudzu gyökér kapszulára esküsznek,napi háromszor.

Pár trükk a leszokáshoz:

Ha rád jön a cigizhetnék,várj öt percet.Kb.ennyi idő,amíg elmúlik.

Igyál sok vizet,szedj C vitamint,sokat segít,tapasztalat.

Az első nap szar,de ha azt kibírod,a következő könnyebb,aztán egyre jobb lesz.3-4 hét alatt teljesen lejössz a bagóról.

2020. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Egyszerű a leszokás és garantált. Ha van mandulád menj és szedd ki. Utána kívánni se fogod a cigit és bumm. Leszoktál. Vagy kapd el a covidot, akkor se fogsz cigizni a kórházba.
2020. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Vagy ülj repülőre és menj el Ausztráliába. 24 órás út. Nem tudsz cigizni, mert az útközben eső repülőtérről nem jöhetsz ki.
2020. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!