Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez a mennyiségű dohányzás...

Ez a mennyiségű dohányzás soknak számít?

Figyelt kérdés
Átlagosan napi 7 szál, szerintetek sok?

2021. jan. 7. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
1 is sok.
2021. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
igen
2021. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nyugodtan szívhatsz ennyit, ennyi élvezet szerintem mindenkinek jár.
2021. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Jobb mintha 2 dobozzal szivnal, rosszabb mintha egyaltalan nem szivnal.
2021. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy sok..
2021. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nem rólam szól a kérdés, hanem a testvéremről. Én szerencsére már évek óta nem dohányzom, viszont a család ki van akadva, hogy tesóm milyen sokat dohányzik. Szerintem annyira nem vészes, de azért érdekel mások véleménye is.
2021. jan. 7. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez relatív. Szerintem sok, mert én nem dohányzok, viszont egy láncdohányos azt mondaná, nem sok. Egyébként szerintem ez emelkedni fog, nem hiszem, hogy örökre hét marad, nemsoká eléri a napi egy dobozt, aztán kettőt..
2021. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

lepontoztátok az 5 ös válaszom.. akkor kifejtem: A kés nem rossz.. a szakács használja..alkot vele.. de a gyilkos is.. ilyen a favágó is a baltával..nem kkel démonizálni a kést.. mert nem a kés rossz.. hanem a viszonyunk vele a nem mindegy.. a szándékunk.

Szóval.. az elefánt kimegy a mezőre, és eszi a rohadt gyümölcsöt, hogy berúgjon.. kérdem én beteg??? NEM.. A cigit nem kell démonizálni. A pálinkát sem.. Havi egy kupica nem árt meg.. ahogy napi 7 szál cigi se.. Nem a 7 szál miatt beteg.. hanem amiatt, hogy minek szívja? Tehát az egészségedre nem a 7 szál cigi a veszélyes.. hanem az, ha nem tudod minek szívod.. a 7 szál cigi az több annál, mintha havonta buli, pia, és akkor.. rágyújtok.. azért több, mert rendszeres.. ne a 7 szál cigitől féltsd.. hanem a függőségétől.. az a betegség.. annak az oka a baj.. a cigi eszköz.. lehetne piás is, és akkor azt írod, napi 7 fröccs baj -e? :-) Biológiailag nem.. de amúgy az..

2021. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Van aki ennél többet füstöl, de ettől még a hét szál is sok.
2021. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
AZ a baj hogy mindenki így kezdi, aztán lesz belőle egy doboz vagy kettő.
2021. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!