Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinos tabletta vagy rágó?...

Nikotinos tabletta vagy rágó? Mi a tapasztalatotok? Melyik a jobb és miben? Mindent meghallhatok.

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Felesleges. Tudod. A heroin függőség durva. És szegény gyerekeknek gyógyszereket adnak, amik hasonló hatásúak a heroinhoz. Évekig szedik. Szerinted megszabadulnak valaha?! Nem. A nikotint felejtsd el. Csak kitolódik a leszokás (szervezetből kiurulés) szakasza. A testnek el kell felejteni, hogy mit okoz a nikotin. Ez kb 2-3 hét. És a nikotin már nem kell többé, mint anyag. A többi hónap már az agyad, szokasaid küzdelme. Ha rágó, stb. Akkor csak kitolódik. De a rágó jobb. Ha már kell. Pszichésen. Megnyugtató.
2021. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dohányzok, de szerintem a rágó, mivel a tablettát nem köpöd ki, ha már elmúlt a szükségérzet, hanem lenyeled/elszopogatod. A rágót viszont kiköpi az ember, ha úgy érzi, hogy már nincs rá szüksége. Így tehát könnyebb adagolni. De persze mint mondtam, laikus vagyok ilyen téren, szóval ne vedd készpénznek, amit mondok.
2021. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2021. jan. 10. 23:17
 4/8 A kérdező kommentje:
A rágóval csak annyi van, hogy míg rágom sok nyál terelődik és egy kicsit zavaró tud lenni néha.
2021. jan. 10. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne cseréld el a cigifüggöségedet egy másik függésre! Mindkettö rossz megoldás (Mondhatnék számtalant is mert nagyon sokan igyekeznek meggazdagodni ilyen modon, hogy jo drága tuti szerekkel akarják tömni a leszokni akarokat.)
2021. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Spray! Egy spriccentés a nyelvre, és elmúlik a rágyújtási vágy pillanatok alatt. Én ezt használtam, sokat segített.
2021. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem sokat segített a rágó ugyan úgy raszoktam arra is szoval nem lett vege a függőségnek utana meg visszaszoktam a cigire szoval sokat nem ért ha abba akarod hagyni egyik napról a masikra a legjobb.
2021. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy van egy combfix nevű gyógyszer champix.. az a legjobb. Azt is elfelejted, hogy valaha dohányoztál. :-)
2021. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!