Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki soha nem dohányzott, az...

Aki soha nem dohányzott, az lehet rosszul az elektromos cigi gőzétől?

Figyelt kérdés
Egyik kolléga megkeresett, hogy mit szólnék hozzá ha a céges, kb 20 személyes buszunkon, amint két város közt már csak 6-an vagyunk, pöfékelne az elektromos cigijével? Belementem, de enyhe fejfájással és kicsit szédölögve szálltam le, így megkértem, hogy inkább nem csinálja. Ő váltig állította, hogy nem emiatt lettem rosszul, de mondtam neki, hogy időnként éreztem a meleg gőzt is a számban. Állítólag valami nikotinos keveréket szív, legalábbis erről értekezett a sofőrrel mielött leszálltam. Az ilyen gőztől simán lehetek szerintem rosszul nem?
2021. jan. 15. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem mindig fel volt fordulva a gyomrom amikor a parom a szobaban hasznalta. Hasogatott a fejem is neha. Raadasul mindenféle hülye izeket kipróbált, s idegesítő volt, hogy mindig ereztem valamilyen izt a szamban. Szerencsére leszokott :D
2021. jan. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem valószínű ,kivéve ,ha úgy telepöfékelte a buszt,hogy állt a gőz.

Egyébként csak pszichés ez nálad . A dohányfüstöt baromira utálom zárt térben ,az eciit többen is szívják körülöttem és még egyetlen egyszer sem volt semmilyen kellemetlen tünetem .

2021. jan. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt annó ecigim, nekem konkrétan ha sokat szívtam feszített a tüdőm tőle...
2021. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyéni érzékenység kérdése. Van aki meg se érezné, más simán rosszul lehet tőle.
2021. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe nikotinmérgezés. Ő nem érzi, mert függő tőle, te pedig érzékenyebb vagy rá. Az ecigi nem egészséges, hiába próbálják ezt terjeszteni. Főleg, ha nikotinos a liquid, amit szív.
2021. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkitől a választ!

2 sorral mögötte ültem, és elég nagy gőzfelhőket pöfékelt, nem csoda, hogy én is kaptam belőle.

De szerencsére elfogadta, hogy ez csak egyszeri alkalom volt. Ezek szerint nem hiába van ezen is ugyanúgy korlátozás mint a rendes cigin.

Köszi mégegyszer!

2021. jan. 15. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
A nikotin az nikotin. Volt egy foglalkozását tekintve is szivarszakértő ismerősöm, aki sokat mesélt az e-cigikről. Ő maga is ezt szívta, munkájából adódóan tudta, hogy veszélyes, többek között azért, mert ez nem fogy úgy el, mint egy rendes cigi, hogy pár perc alatt elég, hanem állandóan ott van, és az ember észre sem veszi, de sokkal többet cigizik így, mint a hagyományossal. Tavaly halt meg szegény - tüdőrákban.
2021. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem felfordul a gyomrom minden minőségben ezektől a gusztustalan dolgoktól. A cigizés számomra visszataszítóbb annál mintha valaki kövér lenne. A dohányosok nem tudom érzik-e magukon, hogy mennyire büdösek, de nagyon azok.
2021. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a kolléga sajnos ahogy látom nagyon rá van kattanva erre az elektromos cigire. Mivel megbeszéltük, hogy rosszul lettem a cigije gőzétől, amiről még mindig állítja, hogy nincs benne semmi káros, így reggel már ott szívta a busz mellett. Én úgy fél óra utazás után szállok le, de még ki sem nyitotta az ajtót a sofőr, már kapcsolta be, pedig kb 10 perc múlva ő is leszáll.
2021. jan. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!