Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig Mutatható ki a Fű a...

Meddig Mutatható ki a Fű a vér és vizeletben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!.

Nem füveztem csak a közelében voltam és érezhető volt a levegőben. Ha el kellene mennem vér és vizelet mintát adni így hogy csak passzívan "szívtam" meddig mutatható ki a teszt során?.



2021. jan. 19. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

mit követtél el, hogy tesztelik a vizeleted THC-ra?


amúgy vérből hetekig ki lehet, gerincvelőből meg amíg csak élsz és még utána is kicsit

2021. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem követtem el semmit. Szimplán kíváncsi vagyok rá mert mindenhol a közvetlen szívást írják. Kíváncsi vagyok ha nem szívtam bele viszont a levegőben volt az is ugyan annyi ideig mutatható ki vagy kevesebb ideig található a vér és vizelet minta során.
2021. jan. 19. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg kevesebb ideig
2021. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
3 napig. De lehet kapni gyógyszer tár.. vegyél. Aztán kiserlezezz.
2021. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha rengeteg vizet iszol át tudod “mosni” magad, hogy a drogteszt ne mutasson pozitív eredményt. De hajból egy hónapig ki lehet.

Ha nem téptél be , nem közvetlenül szívtad kb esélytelen, hogy a teszt pozitív legyen!

2021. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

van költségkímélőbb módszer egyes ':D a haj szálból is ki lehet venni évekig

de ha csak a közelében voltál akkor nincs benne olyan mértékben a szervezetedben!

5-ős hajből hosszabb ideig ki lehet venni :D csak szólok

2021. jan. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!