Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Letettem a cigit kb 1éve de...

Lallerrrr kérdése:

Letettem a cigit kb 1éve de mióta letettem meghiztam nagyon és még jobban fulladok mint akkor mikor cigiztem egyáltalán nem fulladtam 80kg voltam mikor dohányoztam mostanában töprengek azon hogy vegyem e vissza 190cm vagyok 100kgon felül ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért híztál, mert:

- ha 2-3 óránként cigizel egyet, estig nem leszel éhes

- mivel hiányzik a cigi, pótcselekvésből is eszel

2021. febr. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Én pont ezért nem akarok leszokni. Ismerőseim akik leszoktak, mind meghíztak, és több eü problémájuk van, mint vékonyan cigizve.
2021. febr. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne vedd vissza.

Mozogj. Étkezz megfelelően.

2021. febr. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Életmódváltás fokozatosan, dietetikus felkeresése (akár online), ne gondold azt, amit kettővel előttem lévő írt, hogy nem érdemes leszokni, mert "ismerősei is miképpen jártak" - ez csak egy kifogás.

Amint súlyod csökken, szerintem minden rendeződni fog.

Ne állj neki hirtelen nagy erőkifejtéssel sportolni, mert ez problémákat is okozhat, inkább kérd személyi edző segítségét.

2021. febr. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azert hiztal el mert leszoktal a dohanyzasrol ... hanem mert helyette nassolsz es valoszinu otthon punnyadsz. Amit megsporolsz a cigarettan, azt a sajat kenyeztetesedre forditod :)
2021. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 sajnos számomra lehetetlen dolgokat írtál szeméyi edzőre nincs lehetőség falu környéken élek és nehéz megoldás lenne sok pénz ráadsul rengeteg idő ha sportra lenne időm rég sportolnék
2021. febr. 21. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, akkor sétálj sokat, vagy egyél kevesebbet, ha gondolod. Dietetikusnál 1-2 alkalom (akár online) biztos nem kerülne olyan sokba pl. Valószínűleg visszaszokni többe kerülne, de te t udod.
2021. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!