Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől van ez az érzés?

Mitől van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Tegnap elszivtam egy bio cigit és másnap mindig mintha még mindig bennem lenne mintha elszivtam volna egy liteos cigit. Már kicsit frusztrál.
2021. febr. 21. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a biofű egy szintetikus szar, amit nem tudom, hogy miért hívnak bionak. Szívj inkább sima füvet, azzal valószínűleg nem lesz ilyen problémád.
2021. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha "betépni" akarsz ne szívj bio.

1. Nem tudod mit kevernek bele, meg hogy milyen hatása lesz rövid/hosszú távon.

2. Egy tiszta marihuána sokkal egészségesebb, és habár drágább az élvezetből is nagyobbat ad, habár egyik drog sem jó, és nem tolerálható hosszútávon.

3. Azért van benned másnap, mert a szervezeted a sok szarra ami benne van így reagál sajnos.

2021. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 1000 ft-ért vettem egy pakkot amiből tisztán csináltam egy cigit de úgy megborultam tegnap hogy leestem a wc-ről előre estem és nem éreztem semmit csak valami nyomást meg sipolt a fülem és fehér fény villogott előttem miközben be volt csukva a szemem nem birtam kinyitni azthittem vége meghaltam. :D Azóta soha többet nem fogok szivni ilyet.
2021. márc. 9. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne is szívj jól teszed, nagyon veszélyes sajnos. Sőt ahogy te elmondtad még jó érzést se nyújt amiért kitalálták a "drogokat" szóval csak egy esélyes öngyilkosság hosszú/rövid távon.
2021. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon élveztem, mivel még nem dolgozom hanem középsulis vagyok ezért egész nap otthon vagyok szabadidőmben csináltam mikor unatkoztam. Egy másfél órát elvoltam kábulva.
2021. márc. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!