Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hét hetes terhes vagyok,...

Hét hetes terhes vagyok, kollegáim dohányfüstjében ültem 2 órát zárt térben. Mennyire lehet ez ártalmas?

Figyelt kérdés
2007. dec. 20. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem vészes, de ha lehet ilyet többet ne csinálj... De ha elszívnál egy szál cigit, azzal többet ártanál. Mindenesetre kerüld az ilyen helyzeteket, mert ha túl sok dohányfüstötö szívsz be, az bizony árthat a babának.
2007. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

még nem kapott füstmérgezést a babád, de legközelebb felhivhatod a figyelmet arra, hogy állapotos vagy és legyenek rád tekintettel...

vagy hagyd el a helyiséget ....

hm...ablakot is ki lehet nyitni nem?

2007. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szólj a kollégádnak,h babát vársz és legyen szives bírja ki azt a két órát.(Bár nem írtad,h hol dolgozol,nam sok olyan munka hely van ma Magyarhonnban,ahol bárki pöfékelhet szabadon.)

Amúgy a passzív dohányzás sokkal ártalmasabb,mint az aktív.

Amúgy nem sokat...én a hetedik hétig dohányoztam,mert nem tudtam,h babás vagyok.Ez abban látszot meg,h kicsit kisebb lett a baba,de már utolérte a társait.

Kellemes babavárást!

18 hetes kismama

2007. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl jó.De én 1 hónapos terhes voltam mikor megtudtam, hogy az vagyok abba az egy hónapba, végig cigiztem,ésutánna tettem le, nemlett baja a kisbabának. persze, ha ilyen van, inkább, menj ki onnan, mert nem jó a babának.
2008. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy egészséges, de azért nem kell túldramatizálni!!!! Több 1000-en dohányozzák végig a terhességüket és mégis egészséges babát szülnek. Egy pár óra füstben nem hinném, hogy maradandó kárt okozna. Persze lehetőleg kerüld az ilyen helyzeteket.
2008. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
talán oda voltál kötve??? miért nem mész el ilyenkor onnan? a kollégáidnak üzenem, hogy jó nagy büdös p.rasztok...
2008. dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!