Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt vegyek ezek közül?

Milyen dohányt vegyek ezek közül?

Figyelt kérdés

Szóval a neten nézegettem a dohány árakat, de elég sokszor belefutottam olyanba amit már nem is gyártanak vagy nem az aktuális árát írták ki, ezért ne nézzetek hülyének ha olyat sorolok fel ami rég nem kapható, mert pont az érdekel hogy betudom-e még szerezni. Plusz nem értek hozzá hogy melyik való sodrásra és töltésre és nem akarom hogy vmit rám sózzon a dohánybolti eladó.

Szóval úgy döntöttem sodorni szeretném a cigit innentől, nem vagyok láncdohányos és inkább csak néha cigizek, de akkor sem veszek többet dobozos cigit mert nagyon drágának érzem. Meg amúgyis kiakarok próbálni több mindent. Nem akarok olyan csöveset sem venni, de minnél olcsóbbra hajtok (pl. Boroknál hozzá se érek kannásborhoz, de a lafiestát szeretem, vhogy így)

Tilbury dohányt néztem 2020/1980ft-ért 40g-ot, ez mennyire reális és egyáltalán tudok még venni? Mi a különbség a golden és az american blend között?

Austin blue 40g 1790?

Billiard blue 40g 1760?

Club blue 40g 1410?

Pepe easy/rich 30g 1390?

D&B 30g 970?

Manitou gold 30g 1450?

Rothmans of london blue 30 g 1560?

Marlboro gold 30 g 1690?

Simán elhiszem egyébként hogy egyik sem reális, csak kíváncsiságból teszem fel a kérdést.

Mindenhol a Golden virginiát ajánlották az oldalon ahogy nézegettem, ez mennyire éri meg? Tudok ilyet venni jelenleg? Csak 40g-os kiszerelést láttam a neten, van esetleg 30g-os is? Ha van, úgy mennyibe kerül?

Kb. Semmennyire se értek ehhez, ezért teszem fel ezt a kérdést, légyszi senki se támadjon le, és igen, tudom milyen egészségtelen.



2021. márc. 5. 17:05
 1/2 anonim válasza:
Én kék Rothmansszel töltök jóideje, nekem bejött, szerintem sodráshoz is jó, bár jómagam sosem sodortam, erre majd ír más valami okosságot. Az áruk kúszik szépen fölfelé ezeknek is, de kb feléből ki lehet hozni, mint a dobozost. Nagyon fontos, hogy kérdezd meg, mennyire pörög az adott üzletben az adott márka, mert nem mindegy, hogy viszonylag frisset kapsz, vagy a polc tetejéről valami másfél éve ott száradó maradványt, ami porrá törik, amint hozzányúlsz.
2021. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sodorni camelt ajánlok haverom nagyon szerette a sima sárgát. Én Benson & Hedges szürkét töltöttem 3-4 évig bár már letettem, de nekem az jött be nagyon.
2021. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!