Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vizipipáról mit kell tudni?

A vizipipáról mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Nem próbáltam még, nincs a közelemben hely ahol kilehetne próbálni, de van egy bolt ahol árulnak kb. 4000ért kisebbeket.

Csak a cigit próbáltam, hasonló érzést okoz a vizipipa? Mármint stresszoldó/nyugtató?

Mennyire káros, és mennyibe kerül bele a dohány? A dohányon kívül kell még bele venni vmit?

Hogy kell elképzelni a használatát? Sima dohányboltban lehet hozzá dohányt venni?

Aki vizipipázik az milyen gyakran használja és milyen gyakran vesz bele dohányt?

Ha huzamosabb ideig használom milyen következményei lehetnek?



2021. márc. 5. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nezz rola videokat, talan ugy a legegyszerubb megerteni a mukodeset :)

En dohanyzom sajnos, azonban rosszul vagyok a vizipipatol, szedulok es kohogok tole, amig a cigitol nem. Plusz nekem tul edes volt mindig az ize, de ez gondolom fugg az aromatol.

2021. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 $$$$$ ***** válasza:
100%

Hat a 4 ezres az semmire se jó😂. Egy hasznalható vizipipa 30 ezer felett kezdődik. Nem hasonló a cigihez mivel a vizipipa finom. En sokszor vp-zek de nekem inkább a tarsasaghoz köthető. Össze ülünk haverokkal ,tömünk egy vagy több pipat aztán dumalgatunk közben.


Amugy lehet bele venni dohanyt dohanyboltban is. De azok annyira nem jok. Magyarorszagon nem veszel jó fajtát. Ezek a jó márkák:Truepassion,Holster,adalya,Hookain, Almassiva meg meg van pár jo márka. De ezeket nem szerzed be ithol ha nincs ismerösöd. Ha meg már dohany boltban akarsz venni akkor Al Fakher. Az meg egy szívhato márka. Amugy igen lehet bele tenni shiazot meg pastat is. De en azokat utallom.

Es en kb heti 3-4 szer VP-zek.

2021. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!