Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 17 évesen rendelek a...

Ha 17 évesen rendelek a www.eliquidtrafik.hu/ oldalról, utánvétellel és készpénzzel, akkor ideadják?

Figyelt kérdés
Március 21-én lesz egyik barátom születésnapja és ezzel akarom őt meglepni. Napi maximum 4 szálat szív el, akkor leszokáshoz elég a vaporesso sky solo plus elektromos cigaretta készlet?

2021. márc. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

" Napi maximum 4 szálat szív el, akkor leszokáshoz elég a vaporesso sky solo plus elektromos cigaretta készlet?"


Aki tényleg le akar szokni, annak e-cigi sem kell.

2021. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És arra, hogyan tudnám rávenni? Ő is le akar, nem csak én akarom, hogy leszokjon de nem tudja azt mondja. Tudok neki segíteni?
2021. márc. 6. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nem tud, esetleg nem akar, csak könnyebb ráfogni arra, hogy nem tud.

Volt e-cigim, kettő is, volt hogy csak azt szívtam hónapokig, aztán ugyan úgy vissza álltam a cigire. Aztán mikor tényleg meg volt bennem az elhatározás egyik napról a másikra tettem le a cigit. Szilveszterkor gyujtottam rá utoljára azóta nem dohányoztam, pedig előtte viszonylag hosszú ideig nyomtam rendesen.


Ez a napi 4 szál meg vicc kategória. Napi 4 szálra egyáltalán minek gyújt rá az ember? :D Nem akar ő leszokni, csak játssza az agyát.

2021. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm mind a kettő választ!
2021. márc. 6. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Cancerboys? :D
2021. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan dolog amit barátnak szokás adni. Ha majd akar akkor tájékozódik a témában es ha majd eldönti akkor olyat vesz magának amilyet akar.


Ne legyünk nevetségesek napi 4 szál nem raszokás.

Szinte semmi. Alig kap nikotin adagot az agya.

Napi 1-1,5 dobozzal szív aki igazán rá van szokva.

Erről a négy szalrol nehézségek nélkül le lehet jönni. Szóval tuti nem akarja abbahagyni csak modnja.


Én is nikotinos cigire álltam át egy pár éve erről is ugyan olyan nehéz leszokni szoval segíteni ilyen szempontból nem fogsz de kevésbé káros és büdös de en nem venném meg a helyedben.

2021. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!