Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül a jelenlegi...

Mennyibe kerül a jelenlegi árak mellett a cigi töltés?

Figyelt kérdés
Jelenleg Piros Lucky Strikeot szívok. Ehhez hasonló ízű cigit lehetne otthon előállítani? Mennyibe kerülne? Mit ajánlotok? Milyen töltőt, hüvelyt, dohányt? Mondjuk egy dobozt mennyibe kerül kb. így előállítani? Köszi.

2021. márc. 7. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és olyan hüvely van, amibe akkora a szűrő, mint a boltiba?
2021. márc. 7. 22:30
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha nincs pénzed a rendesre inkább szokj le.
2021. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ilyen tanácsokat kértem, nem tudom hol olvastál ilyent, hogy leszokási tippeket várok. De azért köszi.
2021. márc. 7. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Menj ki Ukrajnába, hozz pár kiló dohányt és tizedáron kijössz belőle. Ha van lehetőséged, dohányt is termeszthetsz.
2021. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig kb. félár.
2021. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem kimenni Ukrajnába. Dohányboltban elérhetőt szeretnék.
2021. márc. 7. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Szar ügy amikor drágának találod és mégse akarod letenni.

Hidd el rövidesen majd a töltött is borzasztó drága lesz neked, és majd kajára se fog jutni pénz.

2021. márc. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pintér László ***** válasza:
100%

Elöljáróban leszögezném, hogy Én alapvetően nem dohányzom, csak amolyan kocabagós vagyok. Ha éppen találkozom egy ismerősömmel aki cigizik, akkor vagy lerájmolom egy szállal (( főleg, ha közben sörözök )) vagy elkérem a cigi végét (( Igen, a csikket. Az utolsó pár slukkot. Nem vagyok olyan nagy bagós, de pár slukk füst néha jól tud esni, főleg egy kávé mellé. )). De most gondoltam veszek egy zacsi 30 grammos dohányt meg mellé hüvelyt, hogy tudjak héba-hóba pöfékelni itthon kinti munkák közben. De ez igazából nem is lényeg, csak felvázoltam, hogy alapból nem vagyok egy nagy fogyasztó, pláne nem ínyenc. Szóval vettem egy 30 grammos kék Westet 1640-ért, meg mellé LD hüvelyt, 100 darabost hát... annak nem tudom az árát. Pár száz forint lehetett. Hagyományos régi töltővel csinálom. 30 grammból attól függ mennyire tömörre töltöd de olyan 30-40 szál kijön. Azt nem tudom, hogy milyen ízű az a cigi amit Te szívsz, inkább úgy válaszolok, hogy Én a bolti, rendes, gyári cigit nem igen tudom elszívni. Engem az fojt, és hülye ízű lesz tőle a szám. Ellenben a töltött cigit kellemesebb számomra szívni. Annyira kell figyelni, hogy ne száradjon ki a dohány. Érdemes valami lezárható dobozban tartani, ami légmentesen zár, esetleg egy almahéját vagy valamit beledobni.


Remélem tudtam kicsit segíteni!

2021. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!