Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet-e marihuánától zsibbadás...

Egysrác111 kérdése:

Lehet-e marihuánától zsibbadásos mellékhatás? Többen szívtunk belőle, senki másnak nem volt ilyen hatása. A második napon érzem még mindig ezt. Miért lehet? Esetleg valaki tud erre valamit? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Pontosan mit jelent az hogy zsibbad? Az agyad? Vagy a végtagjaid?

Lehet hogy te többet szívtál mint a többiek vagy esetleg nem sokat ettél vagy ittál ezért jobban megütött, de én nem éreztem még soha zsibbadásos érzést tőle max az agyamban :D de az normális

2021. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mármint a cigizel és rá két napra érzed, hogy zsibbadsz? Mert akkor nem biztos, hogy a fűtől van.

Nekem talán egyszer volt, hogy az ujjaim zsibbadtak közben.

2021. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amikor szívtunk, az után volt ez az érzés, majd este el aludtam másnap délután 3 fele kezdődött megint. És azóta ez van. Ez volt tegnap. Mindenki másnak semmi baja. Mítől lehet?
2021. márc. 8. 21:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, egy füves cigit szívtunk a haverjaimmal. El akartam lazulni, aludni egy jót. A végtagjaim igen. Olvastam, hogy elméletileg lehet attól, de nem értem hogy miért lehet és meddig tarthat...
2021. márc. 8. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami más is volt benne, kérdezd meg a haverodat
2021. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi bajuk nem lett nekik, 5-en voltunk csak nekem van ez. Többieknek semmi bajuk.
2021. márc. 8. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy biofü/herbál volt? Akkor egyértelmü. De mondjuk én is szoktam herbált szivni eleinte nekem is szr volt másnap de egy hónap után nem érződik semmilyen hatás.
2021. márc. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fixen nem, mert 5-en szívtunk belőle. Másnak semmi baja nem volt. Megbizható forrásból volt.
2021. márc. 10. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom.. Nekem először a bionál másnap mintha egy másik dimenzióban lettem volna. Mintha egy álomba lennék :D.
2021. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Zsibbadnak a kezeim, talán egyre kevésbé igy a napok elteltével. De nem tudom miért van...
2021. márc. 10. 22:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!