Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Én ismerek olyan drogos...

Én ismerek olyan drogos embert aki nem robbant le és senki nem mondja meg róla hogy szerhasználó ráadásul még dolgozik is és kordába tudja tartani a szerhasználatot. Ti is ismertek ilyent?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 09:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Aha. Milyen szer? Heroin vagy marihuána? Van különbség.
2021. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Extacsy
2021. márc. 19. 09:59
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem, messzire elkerülöm a drogosokat. Azok mindig a családjukat és barátaikat rabolják ki, amikor elfogy a pénzük.
2021. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Legfeljebb a dohányzás és a fű az, amit nem neveznék túl nagy problémának. Minden más számomra veszélyes drog, beleértve az ekit is.
2021. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Rólam se mondja meg senki (pl új munkahelyekre simán felvesznek) mikor már pár hete, hónapja tiszta vagyok. Viszont mikor letelik az első hónap a munkahelyen és fizetést kapok, még aznap belövöm magam. Utána meg nem tudok bemenni melózni napokig, és így mindenhol csak 1 hónapot tudok dolgozni. Vagy ha szerencsém van és pont pénteken kapok fizut akkor van rá esély hogy 2 nap elég a tisztulásra.

Az ex az nem nagy durranás amúgy, és azt is biztos levágják ahol bedobálja pl bulikban (csak ugye ott nem számít). Na meg a díler is tudja. Szóval nincs olyan hogy senki nem tudja.

A problémás droghasználat ott kezdődik hogy adott helyzetben nem tud az illető nemet mondani a szerfogyasztásra.

2021. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja arra akartam kilyukadni hogy én intravénás szerhasználó vagyok. De ha tiszta vagyok egy-két hónapig akkor senki nem mondaná meg rólam hogy drogfüggő vagyok. Viszont amint pénzem lesz én belövöm magam. Egyszerűen nem tudok másképp cselekedni. Viszont ha nincs pénzem akkor akkor nem hajtom a drogot, és kibírom tisztán. Tiszta időszakaimban pedig aki nem ismer nem igazán vágja le hogy nagyon súlyos drogfüggő vagyok.
2021. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
És mit használsz, 5-6?
2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát most épp egy újféle mefedron variánst. Ez erősebb mint a 4-mec. Most nemrég is ezért rúgtak ki. Vettem belőle 10g-t és napokig ki voltam ütve. Meg mellé még egy raklap speedet amitől hetekig kész voltam. A végén túl is adagoltam magam, de nem volt most konkrétan halálközeli élményem. Eredetileg kokaint akartam venni, de arra várni kellett volna napokat. Régebben próbáltam a heroint is, de nekem a kokain jobban bejött. Viszont én várni nem tudok, mert mikor pénzem lesz nem bírok magammal. Most is az összes pénzemből (90e) cuccot vettem a fizetésem napján, mert vettem még mellé a lecsúszóba 10g füvet is. Igazából azt használok amihez egyből hozzá tudok jutni, mikor pénz kerül a kezembe.
2021. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8

Érdekes, hogy a heroint is próbáltad, de arra nem kaptál rá, a kokaint, meg az egyéb stimulánsokat viszont imádod. Én pont fordítva vagyok, a stimulánsokat használhatom, függőség nem igazán alakul ki, de a nyugtató szereket nem merem kipróbálni, mert tudom, hogy egyből a rabja lennék. Bár én nem vagyok oda a keménydrogokért, csak füvet és dohányt szívok, a heroinra világéletemben kíváncsi voltam.

2021. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9, A heroint 3 éve próbáltam egy rövid ideig. Bár a társaság is rossz volt. Igazából az egy halálos nyugalom. Kb szó szerint. Érzéketlenné is tesz, és nem lehet rajta normálisan gondolkodni. Annyi hogy jó a fless ahogy jön be, még alu fóliáról szívva is. Viszont én ha csak nem vagyok csöves nem akarok elmeneküli, és elzárni magam egy burokba. Szeretek gondolkodni beállva. Rájönni dolgokra. Összefüggéseket megérteni. Ezért nem vonzanak az ópiátok.

A kokain is van olyan durva belőve mint a heroin. Csak annak kb 10-20 perc az igazi flesse, és csak lőve adja. A barnán persze órákig el lehet lenni, de annak meg nem lehet jó az elvonása huzamosabb idő után. Én érzésre sem azt keresem.

Nekem viszont a stimulánsoknál alakult ki a függőség. Manapság a speedet is úgy lövöm grammonként. De attól tudok gondolkodni. Néha rájövök dolgokra, és az is jó hogy szét vagyok tőle napokon át. Van hogy már hallucinálok, mert full nem alszok semmit. A füvet is szeretem, mert lehet rajta gondolkodni. Ez az új mef meg úgy szétcsap mint az állat. De tejesen kikészíti a szervezetet.

Összességében én le akarok állni ezekkel, de nem tudok. Így inkább elfogadtam hogy ez van, és hogy soha nem lehet normális életem. Ezektől még néha boldog lehetek egy rövid ideig, de egyébként sehova nem vezet az életem. Igazából hiányzik belőlem az akaraterő, és önbizalom a változtatáshoz. Így pedig maradnak számomra a drogok, hogy elmeneküljek a jelenlegi életem elől, amit utálok. Lényegében mindegy hogy miylen szer, csak ne ez legyen. A jelenlegi valóság.

2021. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!