Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A pattintos.hu-ról szeretnék...

A pattintos.hu-ról szeretnék kérdezni, vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez egy burkoltan cigibe való kapszulákat áruló bolt? Vett valaki erre a célra? Egyéb meglátás vélemény?

A weboldalon ezek illatgolyóknak vannak feltüntetve, de van egy tiktok oldal ott 100%-ban azt mutogatja mondja cigibe használható/használd. Meg a weboldal címe is erröl árulkodik és maga amiben kapható az arra hasonlít amiben kínábol valóban cigibe való kapszulákat lehet kapni.



2021. márc. 21. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly rendeltem AliExpress ről ismerősnek.Azt mondta,hogy a bolti cigire hasonlít,amiben ez az ízesítő golyó található.

Véleményem szerint aliról érdemesebb megvenni.100db 464 Ft (ingyenes szállítás)."Cigarette pops"---így keresd.

Egyébként hülyeségnek tartom,de ez a saját véleményem.

2021. márc. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod. Igaz, csak hosszú idő mire onnan megjön ehhez képest.

Meg hát amit nemtudni melyik milyen anyagból áll össze. Akkor meg már inkább a magyarra hajlanék. Ha valaki vett már még az ő tapasztalatait szívesen meghallgatnám.

2021. márc. 21. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már többször kínából, szinte mindegyik nagyon-nagyon gyenge minőség volt és kb. 30nap a szállítás, aztán rendeletem a pattintos.hu-ról is és tökéletes a cucc, nem tudom honnan vehetik, de a kínait messze felülmúlja. Nekem mindegy minek árulják vagy milyen néven hozzák forgalomba pattintós cigihez tökéletes az biztos.
2021. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen rendelek ilyeg golyókat, és sok ismerősöm is rendel a pattintos.hu oldalról

Tökéletes megoldás a pattintos cigi pótlására.

Csak ajánlani tudom.

A kínai meg az a blasztos az konkrétan trágyaszagú.

2021. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!