Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le a cigiről?...

Hogyan szokjak le a cigiről? Úgy érzem nem funkcionálok nélküle, mint egy zombi.

Figyelt kérdés
Nem bírom 14 óránál tovább cigi nélkül. Idén hetente 2x-3x eldöntöm. Ahogy felkelek és eszembe jut, hogy nem cigizhetnék, akkor úgy érzem hogy semmit se akarok már, csak feküdnék egész nap. Egyszerűen annyira ráfüggtem, hogy semmi más nem okoz élvezetet, csak a cigi. Nem érdekel egy finom kaja, sport, film, és semmi se, ha nem cigizhetek. Már ott tartok hogy minden délután nagyon durva rosszullétek törnek rám, hányinger, fejfájás. A szemem reggelente mindig fel van dagadva és teljesen piros. Érzem a fájdalmat a tüdőmben is. Az izmaim se az igaziak már, mindig fáradt vagyok, nem alszok rendesen, a lábaim tele vannak már hónapok óta nagyon csúnya erekkel. Szerintem nem húzom már sokáig, attól félek valami komolyabb állhat a háttérben, rák vagy hasonló. És ennek ellenére sem tudok semmit kezdeni magammal, ez szörnyű. Mert olyankor úgy gondolom, hogy ha meghalok, akkor legalább cigizhettem. Nem tudok már elképzelni sem egy napot, aminek a nagy részét nem a cigizés teszi ki. Már nem tudom mit csináljak, olyan sokszor próbáltam, és mind hiába. Mikor már eltelt 12 óra cigi nélkül, tehát felkelek és húzom délig, úgy érzem mintha javulnék egy picit, de közbe a szapora lélegzet, az idegesség, izzadás, minden rámcsap egyszerre, és már nem tudok mit tenni, inkább rágyújtok. Van innen visszaút? Túl régóta harcban állok a cigivel, lassan már feladom. És beletörődök a végzetbe.

2021. márc. 24. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább feküdj egész nap, míg megjön a kedved valami máshoz. Ha nem tudsz aludni, szedj pár napig/hétig erős altatót, ami ágyba kényszerít. Az altató se piskóta, de jobb mint meghalni, nem? Igyál mellé sok citromos levet, bubis vizet, az segít. Pár napig csak keveset egyél, ha nagyon bekajálsz, az csak még több ingert ad a cigizhetnékre.

Én mikor letettem egyáltalán nem ettem az első 2 napban. Nekem is volt egy rakás kísérletem, megfigyeltem, hogyha eszek, akkor mindig nagyon kéne egy cigi. Ha pedig nem eszek, olyankor könnyebb elviselni. És harmadnapra már sokkal jobb volt, így óvatosan elkezdtem falatozni. De nem hatalmas zabálásokat, mert az kockázatos.

Próbálkozz tovább, ne add fel! Mindenki így van a cigivel, nehogy azt hidd, hogy csak te. Még semmi nem késő. Szerintem a nagyrésze visszafordítható azoknak amit írtál. És nem biztos, hogy rák, nem kell a legrosszabbra gondolni.

2021. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Sportolj valamit.
2021. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Champix tablettát írasd fel az orvossal.

Ha az nem segít akkor semmi.

Viszont elég húzós az ára, de minden pénzt megér.

2021. márc. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rikkmanus válasza:
Ha már a champixnál tartunk, és nem akarsz ezért orvossal felíratni, ajánlom a kratomot. Nekem segített.
2021. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!