Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Normális ha már annyira nem...

Normális ha már annyira nem kapok levegőt a cigi miatt, hogy a Ventolin spray sem segít semmilyen mértékben? Egész nap mintha fuldokolnék de nem tudok leszokni, már 7 éve dohányzok.

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan már leszoktam,de 7 év az "kismiska" a dohányzásban ,attól nem fogsz fuldokolni egész nap.

Egyrészt ugye le kéne szokni az evidens, de egy orvost mindneképp meglátogatnék a helyedben nincs-e valami tüdőbajod (pl COPD) . Köhögés ,állóképesség romlás,részben íz-szagvesztés ilyenek lehetnek simén 7 év dohányzás után,de az egész nap fuldoklással ha nem túlzol ,akkor ott már valami más is van .

2021. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Orvosnál voltál már ezzel? Elég komoly légzési nehézség vagy asztma is lehet a háttérben. Azonnal le kéne tenni a cigit, éjszaka meg is fulladhatsz. És még úgy is el kell menni orvoshoz. Vagy ennyire nem érdekel az egészséged meg az életed?
2021. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Persze, teljesen normális. Nyilván ez a cél minden embernél, hogy elérje ezt az állapotot. Véletlen se jusson esetbe a leszokás!
2021. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Mikor rászoktàl nagyon menőnek gondoltad magad biztos. :)

Jaaj mindenki megérdemli!

Szerintem se szokj le. Jobb fulladozni!

2021. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem is szeretnék leszokni. Folyamatosan próbálkozok, de függő vagyok. Ha 1-2 napot ki is bírok cigaretta nélkül, teljesen kész vagyok már, nem akarok élni úgy, stb. Beteg vagyok tőle, én is gondoltam a COPD meg társaira, de nem tudok mit tenni. Nekem még a Champix sem segített. Igen, én írattam fel, és szedtem 2 hónapig, nem segített. Így senki ne mondja, hogy nem próbálkozok. Nagyon szeretnék leszokni, de nincs akaraterőm. :(
2021. márc. 28. 06:30
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Ez van. Nem kéne rászokni. Majd a sok kis tizenéves is így fog járni.

Azért erre senki nem mondhatja hogy nem tehet róla... Ez nem egy magàtól kialakuló betegség.

2021. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak akaraterő kell hozzá, semmi más. Le kell foglalni magad egész nap valamivel, 2-3 hét alatt elmúlik a hatalmas sóvárgás, de valahogy ki kell bírni. Egyszerűen elszívod amid van, és nem veszel többet. Nem egyszerű, mindenki szenved ezzel. Én is dohányoztam, és rengetegen vannak így. Olyanról is tudok, aki még azután is szívta, hogy közölték, hogy tüdőrákos. Kegyetlen függőség, mind tudjuk. De nem lehet másképp, csak akaraterővel. Ha fejben nem készíted fel magad, és nincs akaraterőd, akkor szedhetsz bármilyen gyógyszert, semmi nem fog segíteni. Döntsd el, hogy a fenébe a cigivel, nem kell nekem, tovább akarok élni, az egészségem, családom, pénzem fontosabb.
2021. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
E-cigivel próbáltad kiváltani?
2021. márc. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!