Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi a maximum mennyiség,ami...

Mennyi a maximum mennyiség,amit lehet venni?

Figyelt kérdés

Van pl 1500 forintotok.

A legnagyobb mennyiségű cigit akarjátok belőle megvenni,amennyit csak lehet ebből.

Mit választotok?

Ugyanezt 2000-ből?

Mindegy,hogy tekerve,vagy olcsó fajta. A kérdés az,hogy miből lehet a legjobban kijönni?


2021. márc. 29. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

1500 ftbol 1 doboz cigit veszel, mindegy milyen marka. Nem hiszem, hogy kapsz 750-ert cigit. (Ukran meg egyeb csempeszett szarokba ne menjunk bele, maradjunk a Dohanyboltnal.)

Toltott cigi stb ugyanugy 1 zacsko dohany, ezeknek az arait nem tudom, parom tolti a cigit, de az 50gr-os dohany 2500 korul van, tehat egy zacsko jon ki igy is, ha esetleg kisebbet akarsz venni. (A tekerni valo dohany is hasonlo arban lehet.)

De nyilvan akkor jossz ki jobban, ha dohanyt veszel es nem doboz cigit, mert abbol tobb cigit ki tudsz hozni.

2021. márc. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki aki jobbat tud mondani?
2021. márc. 29. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bemesz a Dohanyboltba, ez az elado megmondja neked a legeslegjobbat👌🏻
2021. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra vártam,hogy valaki aki nagyjából ismeri a dolgokat majd konkrétumokat mond,hogy ha ebből veszek 10-et,akkor ez 1500,és akkor marad 500,és stb,és valami párosítást összedob. Nem arra,hogy menjek,és tartsam fel a sort fél óráig,mire én ott számolgatok,hogy na most mondott valami új dolgot,és akkor abból mennyi lenne,ebből mennyi lenne. A kérdés csak annyi volt,hogy hogy lehet legolcsóbban kijönni az egészből,legnagyobb mennyiséget szerezni,és meg volt adva egy-két összeg.
2021. márc. 29. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

De ember, vettel mar valaha cigit? :D Az utobbi evekben folyamatosan ment fel az ara a doboznak es a vagott dohanynak is. Amit 2-3 eve 1200 forintert vettem, az kerul most 1500 forintba. Az 50 grammos dohany 2300-2500 kozott van. Markak kozott nincs akkora elteres, maximum 50-150 ft. 1500 forintbol semmikepp nem fogsz tudni tobb dolgot venni, ha nem akarsz sort feltartani, akkor megmondod, hogy ennyid van, ebbol adjon valami olyat, ami a legnagyobb kiszereles a legolcsobban.


[link]

De egyebkent tessek, bongeszd, hatha van rajta valami olcso, en mobilrol most nem latom rendesen az oldalt, de ez kb naponta frissul az aktualis arakkal.

2021. márc. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!