Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tervezitek a leszokást a...

Tervezitek a leszokást a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Érdekelne a gondolatotok, és hogy esetleg mennyi ideje dohányoztok/okozott e nektek valamilyen betegséget? Bármit meghallgatok.

2021. márc. 29. 04:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, hamarosan megpróbálok leszokni.
Nem tervezek már soha leszokni.
Szeretnék, de nincs elég akaraterőm.
Próbàltam, de még nem jött össze.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
10 év után letettem, de 6 év nem dohányzás után rágyújtottam. Most 8 hónapig cigiztem. Jelenleg nem cigizek 17 napja.
2021. márc. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Pár évet dohányoztam csak. Egyik napról a másikra letettem. Ennek már húsz éve. Nem akartam büdös cigis lenni.

Szerintem aki leteszi, azzal csak nyer.

2021. márc. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy 20 évig szívtam és bizony már reggelente majd nem megfulladtam, annyira köhögtem , krákogtam és köptem a slejmet.

Borzasztó volt és én abba hagytam egyik napról a másikra.

2021. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem leszokni. Kb 5 éve dohányzok rendszeresen.Betegséget nem okozott, de hallottam hogy áprilisban emelik az árát, én meg már nem akarom ezzel is az állambácsit gazdagítani. Illetve egyébként is terveztem már hónapok óta a leszokást, ez csak segített az elhatározásban. Remélem, sikerrel járok. Most elsejétől kezdve már újabb doboz cigit nem tervezek venni.
2021. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Biztatok mindenkit, aki leakarja tenni hogy az en 0 onbizalmammal, es akarterommel 5-6 ev utan lemondtam rola, es 1.5 honapja nem gyujtottam ra. Szoval ha nekem sikerult barki mas is kepes ra, aki meg mar megszabadult tole jo egeszseget kivanok, es persze annak is aki nem:)
2021. ápr. 1. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1,5 hónapot kibírtál akkor mégsem 0 volt az az akaraterő. Más fél napot sem bírna ki, nemhogy 1,5 hónapot! Ez akaraterő és elhatározás nélkül szerintem nem megy.
2021. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Kedves tőled, de sokszor azt éreztem. Tudod eléggé el vagyok hízva is, és mióta élek azt sulykolják belém hogy nem vagyok képes semmire, és hogy úgy sem fog semmi sikerülni, és bármibe belekezdtem abbahagytam/belebuktam stb.
2021. ápr. 5. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!