Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Tudatosan rá...

Dohányosok! Tudatosan rá akartatok szokni a cigire vagy csak "úgy jött ki a lépés,,?

Figyelt kérdés

#tudatos #rászokás #dohányzásra
2021. márc. 29. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kipróbálni akartam, hogy megtudjam, mégis mit "szeretnek" benne az emberek. 13 éves voltam akkor. Anyukám is cigizett, meg neki sok barátnője is és valahol én is úgy terveztem még kisebb koromban, hogy ha nagy leszek én is cigizni fogok mert akkor úgy éreztem, hogy ez hozzátartozik a felnőtt léthez. 14 évesen mikor elkezdtem a középiskolát akkor ott kb a korombeliek 80%-a biztos, hogy cigizett, úgyhogy ez mégjobban "motivált". 19 éves koromig rendszeresen dohányoztam végül abbahagytam egyik napról a másikra, szerintem ekkor nőttem fel igazán.
2021. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KomradeKat ***** válasza:
Őszintén szólva, igen tudatosan szoktam rá. Mindig is ki akartam próbálni és élvezni,de ugye azt nem nagyon lehet ha még nem cigizett az ember. Úgymond célom volt, hogy kb napi 8-10 szálat elszívjak, hogy mindegyik jól essen. Ez már megtörtént, kb egy évig tartott. Most ecigire átszokóban vagyok, a simát le akarom tenni, kiélvezkedtem magam
2021. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!