Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » •Ki hogyan tudott leszokni a...

•Ki hogyan tudott leszokni a dohányzásról? •Kinek mi a pozitív tapasztalata leszokás után? •Valakinek lett szövődménye leszokás után?

Figyelt kérdés

Én 8 hónapja cigizek.

Szívesen fogadok tanácsot/történetet/okokat/

negatív+pozitív tapasztalatokat/szövődményes tapasztalatokat



2021. ápr. 5. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik napról a másikra kb 10 év után.

Egyszerűen akkor tényleg komolyan gondoltam hogy leszokok. Előtte is volt sok próbálkozás, de akkor szerintem nem is gondoltam komolyan. Nem fulladok azóta reggel, nem nyom a tűdőm, stb...

Egészségesebben élek, a az ára is megmarad, csak pozitív hatásai vannak.

2021. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyu 66 évesen, 50 év után azt mondta, ennyi. És tényleg ennyi volt.
2021. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qkker1 ***** válasza:
100%
20+ év után elhatároztam, hogy leteszem, ennek most már 15 éve.
2021. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem foghúzásom volt, utána se enni, se cigizni eszembe se jutott napokig, utána meg, ha már úgy voltam, nem gyújtottam rá. Ennek már közel 2 hónapja. Eleinte azért hiányzott, de az is segített, hogy a lezárások miatt nem járok kocsmázni, és a haverok nem kínálnak.
2021. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Allen Carr könyvét olvastam. Mindenegyes alkalommal amikor beleszívtam a cigarettába azt mondtam: "pff de gusztustalan, roncsolja a tüdőt, egészségtelen, fogaimat elszínezi, számos rákos betegséget okoz, ízeket kevésbé érzem, légutakat szűkíti, érelmeszesedést okoz, kell ez nekem?".
2021. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az történt, hogy a fiam (8) a karját törte és az első gipszelésnél rosszul forrt a csontja. Újra gipszeltek. Akkor megfogadtam, hogy ha meggyógyul a karja, elnyomom a cigit. Meggyógyult, elnyomtam.

Nem mondom, hogy nem szenvedtem az első héten, de túléltem, itt vagyok..és sokáig álmodtam még arról, hogy dohányzom.

2021. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!