Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megbízható ez az oldal rendelé...

Megbízható ez az oldal rendeléshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég váltottam ecigire és még tapasztalgatom a dolgokat. Ez az oldal megbízható?

elektronikus-cigaretta.hu

Náluk van csak az az átalakító készleten ami kellene nekem és gyorsabban is hoznák ki mintha a gyártótól rendelem, de kicsit furcsa a weboldal.

Ha megbízható akkor egy úttal lehet rendelnék liquidet is hozzá, ha rendeltetek már innen liquidet mi a véleményetek?

Előre is köszi



2021. ápr. 15. 01:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök okés.. van utánvét, az mindig jó jel :)

Nyugodtan beadhatod.

2021. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Attólfügg milyen ecigid van. Ha dl és már használtad és tapasztalod hogy eszi a liquidet akkor pg vg rendelés aroma es ha nikotinos szívsz nikotin. Patikákban 2 vagy 3 injekciós tű es a nikotinsóhoz kesztyű mert a nikotin erős idegmereg. Hs türelmetlen vagy akkor akarmilyen oldalról(en a www.vaperstore.eu-t ajánlanám) rendelj shortfilleket. Annyi a lenyeve hogy kell hozzá szintén pg vg bázis és hozzá kell önteni meg ugye a nikotin ha azzal akarod. Utána széoen összerázod és kész is. Ha mtl es nem is eszi annyira akkor a 10 ml es tökéletes. Megneztem és az árak is korrektek. Van sok ízben is. Ezt neked kell kitapasztalni melyik a finom neked. Ha lesuokóban vagy egy laza 20 as nikotinosst ajánlanek dohányosba. Volt ott marlborós, dunhill stb. Tapaszzald ki én is ezt szoktam. Ha másik oldalt is megméznel pl azt amit ajánlottam a 10 ml es heisenberhet és pinkamnt tusom ajánlsni. Csak nikotinosba van de ez a 2 legjobb szerintem. A heisenberg mentol gyümölcs a pinkman meg málnás. Jó vapelést
2021. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!